reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam !
Jestem tutaj pierwszy raz i mam do Was prośbę Jestem z Cieszyna ,ale chcę się przenieść do Bielska szukamy z mężem pracy Czy wiecie gdzie można wynająć w której dzielnicy Bielska jak najtaniej i jak tam jest u Was z pracą Pozdrawiam

wiesz co nie wiadomo gdzie jest najtaniej , najlepiej jak będziecie szukać z ogłoszeń, bo ceny są różne, tam gdzie lepsza lokalizacja i wydawałoby sie że może być drogo może okazać się tanio bo np. mieszkanie do remontu albo nieumeblowane, więc na to nie ma reguły - no chyba że nowe budownictwa to na pewno odpada ;)

a z pracą jak wszędzie, trzeba szukać no i zależy kto gdzie i za ile chce pracować ;)

ja uważam że jak ktoś chce pracować to praca jest :) a jak ktoś szuka kokosów to niestety musi długo szukać ;)

Pozdrawiam:)
 
reklama
Dziękuję Ci
Nie szukamy kokosów w Cieszynie nie ma już pracy jesteśmy z mężem za starzy a mam jeszcze pytanie czy Nie orientujesz się gdzie w Bielsku jest dobra wróżka ,która nie wypytuje ale wróży
 
Hej no my niestety nie dotrzemy dziś Jaś przeziębiony z nosa się leje do wczoraj stan podgorączkowy także siedzimy w domu i się kurujemy:-( Mówią że do 3 razy sztuka więc mam nadzieje że na nastepnym spotkaniu się już pojawimy.
 
Hej dziewczyny
Hanna dużo zdrówka dla małego i kurujcie się szybko.
Agusia jak tam badania wszystko ok?
Ivette spokojnego szczepienia i żadnych skutków poszczepiennych.
A czy na spotkaniu będzie ktoś wogóle czy tylko ja i moje pociechy?:eek:
 
No spotkanie owocne byłam ja i moje dziewczynki i dobrze że chociaż Basia się zreflektowała i dojechała bo bym sama siedziała i nudziła się. Ale ogólnie jestem zadowolona bo dziewczyny się wyskakały a my w spokoju mogłyśmy pogadać ale dla reszty bura:angry: .
Tak pozatym to spoko koniec tygodnia i 2 dni wolnego impreza jutrzejsza zapowiada się ciekawie bo zostawiam dziewczynki u rodziców także luzik będzie:rofl2:. no a w poniedziałek może dojdę do siebie. Miłego dzionka pa:tak:
 
No to nieźle dobrze że Basia uratowała honor :szok: A u nas dziś zamiast lepiej to gorzej nasilił się katar i kaszel, ale byliśmy w kontroli i osłuchowo czysto. Mamy czyścić nos aspiratorem bo sam to za słabo mu to idzie. Fajnie dobrze powiedzieć gorzej z wykonaniem:baffled:
Mery no to miłej udanej imprezki i lekkiej głowy na następny dzień;-):-)
 
reklama
No i niedziela,a z nia koniec weekendu i znowu powrót do pracy a ja jeszcze nie dychłam,bo wczoraj zeszłam z drugiej zmiany.A dzisiaj śniadanie,Andzia namówiła mnie do zrobienia karpatki niam niam no i obiad.Po południu zjazd na placek mojej rodzinki i wieczór szybko przyjdzie.Przede mną ciężki tydzień drugiej zmiany do tego renament,znów nalot dyrektorów behapowców i reszty bezrobotnych a czepiających się.
W domu ok nadal z Matkiem ćwiczymy sikanie,samobójstwo już z mojej strony a do przodu kroku brak.Nie moge sie poddać bo przeraża mnie mysl,ze obudze się kiedys i Matek będzie miał 4 urodziny i nadal będzie w pampersie chodził.Andzia przygotowuje się do TURNIEJU KATA więc ćwiczy na całego,większość ciosów ląduje na małym,ale on też nie zostaje dłużny,tak że cały czas się coś dzieje.
Szkoda że nie było kompletnie nikogo na spotkaniu,nawet Dorciaryba nawaliła.
Miłego tygodnia i powrotu dzieci do zdrowia.
 
Do góry