reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Agusia tormentiol maść i zwykła mąka ziemniaczana, to sie Wam przyplatało
Giovanessa super że leżaczek działa:-D
Co do szwów teoretycznie są rozpuszczalne a praktycznie róznie bywa. Moja przyjaciólka która jest położna w BB mówiła że szpitale kupują najtańsze szwy i czasami dziadostwo się nie rozpuści. Niestety przerobiłam na swoim przykladzie:baffled: na początku miałam taką kulkę potem zaczeła pobolewać ropieć aż w końcu wylazły 2 szwy trwało to cały miesiąc masakra Mi to zaczeło się dopiero jakieś 3 miesiace po porodzie i bylo juz za pozno zeby wyciagać musialam czekać az same wyjdą co nie bylo przyjemne. Także jak macie wrazenie ze cos jest nie tak lepiej podejsc do gina niech luknie na to,
Spotkanie przyszły tydzień pasuje mi każdy dzień oprócz wtorku i środy - jestem za
 
reklama
Witam, polecam również krem Penaten, nam pomagał. Nam spotkanie tez pasuje, tylko chyba najbardziej we wtorki i czwartki. MOja Ania strasznie chce do przedszkola, a że nie mamy niestety miejsca :( to mamy problem...cięzko z miejscem jak sie nie pracuje...ale idziemy jutro do Elfika, zobaczymy czy sie spodoba. Dobrej nocki.
 
Dobry dzień:-),
Agusia na pupcie Darii polecam poprostu Masć z tlenkiem cynku-nam pomaga i przy pupie i jak nam co na twarzy wyskoczy (super przy opryszczce się sprawdza):tak:.
Co do spotkania: Don Vito się rozłożył, ale myślę, że do przyszłego czwatku się wykuruje (gorączka 38-38,5st.C, katar, który ścieka do gardła zamiast przez nos-gdyby nie lekarz to bym nawet nie wiedziała, że dziecko ma katar, zaczerwienione gardło), a widzę, że czwartek przeważającej większości pasuje; godzina 17, miejsce standardowe.
MagdaP tu znajdziesz adres miejscówki na spotkanie KIDS LAND . Wpisz go sobie w GoogleMaps i gotowe, a w razie problemów pisz.
Pozdrawiam:-D.
 
Agusia ja też polecam tormentiol jak go wypróbowałam tak tylko to używałam.
Co do leżaczka ja zawsze zapinałam pasy i tylko raz Patka poleciała do przodu bo tak się wychyliła a ze Natka coś chciała pokazać to ją lekko popchła i to dlatego. Ja używałam go prawie do 2 lat na początku do spania potem do karmienia. jest ten drugi tańszy model tego leżaczka i on właśnie jest bardziej wywrotny ale żeby ten? mój nawet nad morzem był bo fajnie sie go składa i mało miejsca zajmuje.
CO do spotkania mi pasi tylko coś Natka katar zaczyna mieć i pokasłuje od rana zobaczymy czy coś będzie z tego. No ale tak jak Agusia pisała czasami w szatni w przedszkolu idzie dostać *******ca dzisiaj nie wytrzymałam przyszła mamusia z córcią od Natalii z grupy mała kaszle katar i ogólnie wyglądała marnie więc ja się wkurzyłam i do męża na cały głos mówię" No to już wszystko jasne czemu Natalia zaczyna pokasływać i w nosie coś zaczyna się dziać
" Myślałam ze baba zabije mnie wzrokiem a ja twardo nic i tylko patrzac na nią mówię szkjoda gadać jacy ludzie są n ieodpowiedzialni.
I wyszłam tak nie znoszę tej baby że szok.
Mam nadzieję że będzie dobrze i nic się nie przypląta.
miłego dziona
 
czemu?

mój Kubuś siedzi w nim , tylko go przypinam ma już 4 i pół, i nie wypada ;-)

moja mala wypadala mimo ze byla zapieta. Pewnego razu patrze na nia co ona tworzy a ten maly dziad rece i glowe ma na ziemi a nogi tam gdzie powinna miec glowe i tak wisiala w tym:-D no coz Lena potrafi:-D lepiej nie mowie co teraz robi!!
A jak moge Was znalezc na NK, bo widzialam ze dawalyscie namiary:)
 
Agusia - a ja tak dla odmiany polecam Ci Linomag, jakby co :-D

Leżaczkiem jestem nadal zachwycona i na pewno będę wychwalać :-)
 
No i pamiętaj kto ci go polecił buziaczki się należą:-D
Ja właśnie zwalczyłam towar teraz tylko ceny posprawdzać i spokój na dzisiaj ale mam dośc a do tego głodna jestem a wczoraj zrobiłam sobie gołąbki i mam chęć taką na nie że zaraz padnę a tu jeszcze 3 godz do obiadku.:-(
 
reklama
dziewczyny prawdopodobnie ide do pracy!! dzwonili mi dzisiaj z castoramy!! mam isc na kase na razie na 1/2 etatu ale i tak 900 zl na reke!!:D po okresie probnym na pelny etat:D w poniedzialek jestem umowiona na spotkanie!! trzymajcie kciuki za mnie bo strasznie potrzebuje tej pracy:) jeju ale jestem happy!!:) a tyle zgloszen bylo ze moje cv nie chcialo zmiescic sie w skrzynce!!:)
 
Do góry