reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam w ten wiosenny dzień
Ja już prawie na finiszu domek posprzątany placki upieczone tak że relaks na chwilkę po południu jedziemy do rodziców na prezenty bo jutro nie będzie sposobnosci przy tylu ludziach.
No a rano wypad już na 3 dni do rodziców i zacznie się gonitwa w kuchni.
Miałam w planie dzisiaj nanke zostawić z nami w domu a ona z tekstem ze chce do przedszkola i musiał ją maż zawieść.
A więc z tego względu ze jutro już nie zajrzę tutaj to
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI ŚWIĄT BOZEGO NARODZENIA,
SPOKOJU, USMIECHU POCIECHY Z DZIECI NO I OCZYWIŚCIE Z WASZYCH MĘŻCZYZN.WSZYSTKIEGO NAJ DZIEWCZYNY
UDANYCH ŚWIĄT.
 
reklama
Pragnę Was wszystkim złożyć życzenia świąteczne!!

366.gif

Według ojców naszych wiary,
Pragnę złożyć Wam życzenia
W dniu Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska,
Która świeci dziś o zmroku,
Doprowadzi Was szczęśliwie
Do spotkania w Nowym Roku.

Życzenia, które Wam życzę
na razie nie wyliczę,
więc podaję pierwsze z kraju
by Ci żyło się jak w raju.
By w wigilię u rodzinki
wszyscy mieli fajne minki.
By przy stole chciał zagościć
pakiet zdrowia i miłości
i u wszystkich był tak mocny
by pozostał całoroczny.


Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
Niesie życzenia w anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki
A w walizeczkach - złote dzwoneczki.

Ile w każdym karpiu ości,
Tyle życzę Ci radości.
W dzień Bożego Narodzenia,
Niech się spełnią Twe marzenia.
Nocy życzę odjazdowej,
Oczywiście Sylwestrowej.





Spokoju i miłości, wielu tylko miłych gości!
Smacznej wigilii i całusów moc -
W tę najpiękniejszą w roku noc!
tapety-boze-narodzenie-131-1.jpg

Szczęścia kilogramów, ze śniegu bałwanów!
Życzliwych ludzi wokół, żadnej łezki w oku,
przyjaciół jakich mało, przez życie byś szedł śmiało!
Serca bogatego i ciepłego!
No i oczywiście życzę Ci marzeń spełnienia,
I każdego małego czy dużego pragnienia!
Stołów pięknie ozdobionych,
Jadłem suto zastawionych
I prezentów z dwa tuziny,
Niech zazdroszczą ci rodziny!
Żadnych sporów, żadnych kłótni,
Niechaj nikt nie będzie smutny
Grunt to dobre wieść pożycie,
A karpiowi... daruj życie!
I każdemu - przyjaciela,
Co czasami łzę ociera...
I wszystkiego co ci trzeba,
No i jeszcze gwiazdki z nieba.

Wszystkiego Najlepszego w te święta i w Nowym Roku.
 
Ostatnia edycja:
Oj ale tu swiątecznie.No i wkońcu doczekaliśmy się tych pięknych świąt.U mnie pożadki na końcówce sałatki gotowe do pokrojenia mięsa jeszcze w lodówce,ale myśle że dzisiaj na nie za wczas.Mój mąż placek juz też kończy upiek jeden bo yteściowa swoją miłością świąteczną postanowiła obdarować nas plackami,tak że wszystko juz prawie gotowe.No właśnie prawie bo jeszcze choinka nie ubrana,jak co roku ubieżemy ja wieczorem.
Ja moje drogie mamusie z okazji tych świąt życze Wam wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze.Dużo zdrowia uśmiechu,na co dzień mniej zmartwień i nie samowicie dużo miłości ze strony waszych najbliższych.
Pozdrawiam pa
 
Oj to i ja złoże wam życzenia:-)

Wszystkiego dobrego, zdrowia, dla was , waszych pociech i rodzin, dużo miłości i radości oraz spełnienia marzeń - nawet tych najskrytszych :-)
Rodzinnych Świąt :-)
 
Hej kochane, wpadam jeszcze życzyć Wam wesołych, zdrowych, spokojnych świąt. Spedzonych w gronie rodzinnym.
Wszystkim dzieciaczkom i mamusiom oczywiście też dużo zdrówka
 
Niech narodzona dziecina otwiera ludzkie serca: na wiarę, która dodaje sił, na nadzieję, która rozjaśnia mroki, na miłość, która wszystko umacnia. Wspólnych chwil spędzonych przy świątecznym stole bez pośpiechu, trosk i zmartwień, w jedności i zgodzie, z kolędą na ustach. Niech Boże błogosławieństwo spocznie na nas i ożywi nasze życie!!!
boze_narodzenie.jpg
Wesołych Świąt!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Święta święta i po swiętach jak co roku przygotowań kupe i nic z tego bo tak przeleci.
Moje dzieciaczki coś łapło i gorączkują od czwartku do tego kaszel i katar paskudny więc cały czas na Nurofenie są ale od piątyku do wczoraj siedzieliśmy u rodziców wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.
Mąż chyba się wystaraszył dzisiaj jak Patka wstała marudna i z gorączką że wolał iść do pracy na cały dzień a ja siedzię z nimi w domu i syropki inhalator i krople w ruch narazie jest dobrze bo gonią.
A u was jak po świętach ile kg na plusie bo u mnie jest git tylko 0,5 kg bo jakoś nie miałam ochoty jeść taka gonitwa była dopiero teraz bedę kosztowała resztek.
Pa miłego dzionka.
 
reklama
Dokładnie, świeta , święta i po świętach... U nas też choróbsko... :no:Olek miał gorączkę w czwartek i w piątek do przychodni... lekko ma złapane oskrzela ale narazie bez antybiotyku... Darusia też zakatarzona i troszkę pokasłuje... mnie też katar męczy...
Teraz czekamy na księdza bo już dziś mamy kolędę... a po południu goście się zapowiedzieli... (dobrze bo pomogą podojadać po świetach ;-):-), tylko sałatkę zrobiłam) Dzieciaki z prezentów zadowolone.... :happy2: ja też... Na wagę nie staję, bo nie chcę się stresować... już wiem, że orbitrek po dwu tygodniowej przerwie znów pójdzie w ruch... :sorry::sorry2::tak: i to ostro...
 
Do góry