reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witaj traschka... Co ci mogę doradzić to Tantum Verde... mi lekarz w ciąży pozwolił stosować... no i poczekaj do poniedziałku i idź do lekarza... lepiej sprawdzić czy coś się nie wdało na oskrzela... skuteczne jest też mleko z czosnkiem i miodem... smakuje okropie ale pomaga...
 
reklama
Agusiaaa dzięki, niestety mleko z miodem i tantum verde + syrop z cebuli i czosnek już próbowałam i jest coraz gorzej. Zastanawiałam się czy jest w Bielsku jakaś dyżurująca przychodnia ale chyba przeceniam naszą służbę zdrowia. Może jutro będzie lepiej:)
 
Traschka - o ile dobrze pamiętam, to czytałam ostatnio, że przychodnie w Bielsku mają podpisane umowy z pogotowiem - jak są nieczynne, to tam trzeba iść. Może spróbuj tam zadzwonić i zapytać?
 
Giovanessa dziękuje ci bardzo, pojechałam na pogotowie i rzeczywiście, tam w weekendy jest normalna przychodnia:) Czeka mnie leżenie ale przynajmniej wiem co mi jest, miłego dnia życzę:)
 
Witam i już usprawiedliwiam moja nieobecność.No wkońcu zabrałam się z mężem za remont naszego domku.Malowanie gipsowanie i takie tam stare a nie dokończone prace.W końcu skończone a juz myślałam,że tego słowa nie powiem.Lubie mieć ładnie ale jak musze mieć przez kilka dni rozwalony dom to mam dość.Miałam tylko zrobić z kuchnią i salonem a tu nagle cały dół po remoncie,no i dobrze mam nadzieje,że zbyt szybko tego wyczynu nie powtórze.W tym tygodniu jeszcze posprzątam góre zmienie pościel wystroje domek i święta,które mam zamiar spędzić w domu,ale te słowa powtarzam co roku a kończy się na włuczęgostwie do póżnych godzin.Prezenty juz kupione,tzn zamówione u "dziadka mroza",jeszcze wigilie przygotować i coś do jedzenia na święta,ale weny twórczej po tym remoncie mi brak.A wy co szykujecie dobrego do jedzenia,jakieś fajne przepisy?
 
Hej dziewczyny witajcie po weekendzie, jak tam poprobione porządki świąteczne.
Ja mam w domku posprzątane dekoracje zrobione więc jest git od środy biorę się za pieczenie w czwartek sałatki i tak zleci a w piątek od rana u rodziców.
Treaz tylko czekać zeby mi kurierzy dojechali z reszta prezentów i będę w pełni przygotowana do świąt.
Miłego dzionka życzę;-)
 
Melduję się że przygotowania do świąt pełną parą, na wszytsko czasu brak.Poza ty ok dzieciaki zdrowe, ewcia jutro ostatni dzień do szkoły - wigilia klasowa właśnie kończę gotować barszczyk i zmykam spać bo dziś to dała czadu na szmacie:-D
 
Oj dziewczyny jestem zawiedziona normalnie cisza ze aż dech zapiera co sie z wami dzieje:szok:.
Ja mam dzisiaj ostatni dzień pracy ale bardzo intensywny już jestem po odbiorze spożywki i fajek a teraz czekam z niecierpliwością na dostawę gigant wódek piwa szampanów i różnych takich chyba się zajadę:shocked2:.
Mój teść ma dzisiaj dyżur przy patce pojechał do niej i będzie siedział min do 16 bo mąż pojechał do Krakowa do okulisty gdyż w sobotę zdeptał swoje szkło kontaktowe i musimy zaopatrzyć się w nowe co będzie nas troszkę kosztowało taki prezent świąteczny sobie zrobi.
Ciekawe jak teściu sobie poradzi bo on do dzieci to trochę lewy jest i nie zdziwie się jak zadzwoni że on przyjedzie do sklepu a ja zebym z nią siedziała.
A od jutra wolne tzn od sklepu no a w domu będzie sajgon. Prezenty już wszystkie popakowane super przynajmniej to z głowy spakowana już też jestem z dziewczynkami jeszcze mąż mi został i wyjazd w piątek rano.
Spadam bo przedstawiciel jeszcze mi dojechał jeszcze tego mi trzeba a że go nie znoszę :wściekła/y:to mi napewno humor zepsuje.
Pa miłego dnia i sprzatania.
 
reklama
Witam dziewczyny:)

przygotowania do świąt widzę , jak tu Cicho, tylko mery i hanna się udzielają :)
basiek - ponawiam twoje pytanie na forum - jakieś fajne przepisy???

co dziewczyny szykujecie do jedzonka???
ja w wigilie tradycyjnie barszcz z uszkami, rybka, sałatka jarzynowa , druga z pory, śledzie własnej roboty:-)

ja jestem po szczepieniu z Kubusiem , wczoraj miał temperaturkę po tym szczepieniu i zwymiotował raz, taki jest biedny dzisiaj też cały dzień spał, mam nadzieję że mu przejdzie i już jutro się dobrze bedzie czul , teraz juz nie ma goraczki ale jest taki markotny , ospały i taki biedny:-(
...ciekawe bo po pierwszej dawce był normalny:-(

my oprocz świąt przygotowujemy się do Chrzcin w pierwszy dzień świąt, także od jutra zaczynam prace w kuchni pomału:-)
 
Do góry