reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Tak szczerze mówiąc to ja też się dziwnie poczułam tylko akurat po innym wpisie, nie Basi, przecież nikt celowo nie przyjechał. Ale to już zostawmy ten temat.
Basia byłaś u małża sobotę?
Mery no masakra, ja na moją teściową też czasem narzekam ale Twoja to moją na głowę bije. U nas sanki już dziś zaliczone, radochy co nie miara
Brandy czekamy na wyniki castingu
Prychatka to już 12 tydz czyli czas na prenatalne może dowiesz się kto mieszka w Twoim brzuszku. Dziewczyny obstawiamy?
Zmykam robić wymianę ciuchów w szafie i tym samym rozpocznę etap świątecznych porządków
 
reklama
No bije na głowę właśnie była u jubilera zaraz koło mojego sklepu siedziała tam 50 min i przyniosła mi pokazać komplet jaki wymieniła takie paskudztwo ze powiedziałam jej że ja bym tego w życiu nie kupiła bo tandeta odpustowa a już n ie mówiąc o cenie bo to nasze przynajmniej waryet było tego a to paskudztwo. Wpadła mi złotniczka przed chwila i powiedziała ze bardziej po******j baby nie widziała a niech wiedzą bo jak ja narzekam na nią to mi nikt nie wierzy bo ona taka milutka w rozmowie a niech się wali.:szok:
 
Prychatka dzieki za namiary na maść... zapytam o nią jutro w aptece :tak:
Mery ale masz jazdy z teściową... :wściekła/y:szczerze współczuję... dobrze, że moja nie jest taka... na następny raz kup jej kaktus albo pokrzywę... :angry:
Hanna ja też się biorę za porządki w szafie (od miesiąca... hihihi) i jakoś nie mogę zacząć... a wogóle to muszę wybrać się kupić zimową kurtkę, bo stara już jest bardzo wysłużona...
Chciałam iść dziś na spacer ale w Bystra City tyle śniegu jak w Aspen = tyle że drogi źle odśnieżone i mój wózek, pomimo dużych kół nie utargał... :sorry:
P.s. Basiu, Mery... przypominam się nieśmiało o zdjęciach... ;)
 
Ostatnia edycja:
Hanna prenatalne mam 7 grudnia:-). Ale tak czuję, że to będzie chłopczyk:-).
Wymianę ubrań mamy już zrobioną:-),dziś sanki z piwnicy przywędrowały:-) i może to trochę śmieszne, ale choinka u nas też dziś staneła:-). A że jest nie duża i stoi na komodzie to nie zawadza:-D
 
Prychatko choinka o rety przeciez święta tak niedługo,ta choinka twoja mnie do końca o tym uświadomiła.Chce święta jak najbardziej,ale nie nawidze zimy brr zimno.A ja tez obstawiam chłopca,ale nie wiem czemu.Może temu,ze mało ich jest.
Agusia nie żebym zapomniała o zdjęciach,ale nie umiem ich umiescić na kompie i mam nadzieje,ze nasz komputerowy mózg czyli MEERY,ci je wysle,a ja w rewanżu będe ja gonić,żeby to zrobiła szybko.
Haniu byłam u męża,ale ja bym chciała żeby był juz w domu.Jeszcze prwie dwa tygodnie a mi ten czas się tak wlecze,że szok nic mi te dni nie mijają.
Brendy ja kiedys pisałam,ze moja Angelika dostała zaproszenie na casting,ale nie pojechaliśmy,ale nie pytaj czemu.Daj znać jak wam poszło.Całuski dla synowej.
Ps.ja tez mam dzisiaj juz z dzieciaczkami zaliczone sanki,ale obawiam się,ze dla Angeliki to dobrze nie zrobiło.
 
Hanna prenatalne mam 7 grudnia:-)
D

wiecie co, co do prenatralnych badań , miałam dwa razy ze względu na mój wiek i nie wykazały wady serduszka Kubusia:-(
czyli nie sa na 100 procent pewne, lekarz nawet mnie zapewniał ze wszystko ok ze dzidzius " ksiazkowy "...a tu taka pomyłka :(

AGUSIAAA - dziekuję za życzenia:-)
 
Ostatnia edycja:
Witam n o my sanki też mamy zaliczone bałwan się nie udał bo śnieg nie lepki wiec dziewczyny były niepocieszone ale wszystko przed nami. Ja też nie lubię zimy no chyba ze sypnie porządnie i zmrozi to a nie tak jak teraz ciapa i tylko syf wszędzie.
Siedzę sobie w sklepie zakupy prezentowe robię już mam prawie wszystko dla moich i siory dzieci jeszcze mi zoatał siostrzeniec ale jemu juz mi brak pomysły.
Jednak allegro to zbawienie dla kogoś kto nie cierpi chodzić po sklepach a do tego czasu nie ma.
 
ivette przy Dominiku nie byłam wogóle na prenatalnym. A teraz idę tylko dlatego, żeby poznać wcześniej płeć dziecka.
Mery masz racje co do allegro, ja uwielbiam robić zakupy przez internet. Wiem już co mam kupić dla wszystkich, tylko muszę pozamawiać:tak:. Chociaż wcale na prezenty w tym roku nie zasłużyli:wściekła/y:
 
reklama
Ja też lubie alegro,wczoraj zamówiłam jeszcze laptopy dla moich pociech,taki nie planowany prezent,no ale mój mąż bardzo chce im cos dać na odwiedzinach w niedziele.Mam ino nadzieje,ze kurier dojedzie co prawda mi obiecano ,ale nie chce wiedzieć ile jest takich obiecanych.No cóż ufam w ludzi.
Kobitki mam inny problem.Pare dni temu ,Mati przegryzł mi niunia.Nie dałam mu nowego tylko dawalam tego przegryzionego co mu się bardzo nie spodobało i wkońcu odrzucil smoka,nawet nie woła.Wszystko by się wydawało wielkim sukcesem gdyby nie to,że zauważam zgryzione rogi od poduszki na ktorej śpi,palec w buzi a dzisiaj to juz totalnie dowalił.Spał z z końcówką czapki renifera w buzi a jak patrzałam na niego to ja normalnie niuniał jak smoczek.I co oddać mu nowego smoczka czy co myslicie?Żebym jeszcze większego dziadostwa nie narobiła.Doradżcie.
 
Do góry