reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Cicha noc,
gwiazdy lśnią,
mróz maluje kształt na szkle,
świecy blask,
w taką noc
ja życzenia Tobie ślę:
Świąt radosnych,
przeżyć wzniosłych,
w zdrowiu, szczęściu i miłości.
Niech pora zimowa,
wraz z nadzieją nową,
radość w sercu na stałe zagości...

3997.JPG

 
reklama
Święta, Święta i po Świętach :-D obżarstwo wielkie, nie ma co. Teraz trzeba schudnąć ( noworoczne postanowienie :-) ) Co tam dziewczynki Aniołek przyniósł pod Choinkę, chwalić się proszę :-) Ja dostałam sweterek z Galerii Centrum ( moher rules :-) ) i perfumki. A Ameluszka jak zwykle się obławiła : zabawki do kapieli, pierwszy bączek, lalka szmacianka, sweterek, 2 czapeczki i co najlepsze - zestaw 3 płyt "Muzyka dla Bobasa" (moje żałosne kołysanki odeszły w niepamięć :tak:) A jak tam u Was po Świętach ? Dzieciaczki zdrowe już wszystkie ? Obłowione? :-)
Buziaki :-D
 
No i fakt już po świetach my wylądowalismy wczoraj w Wiśle odwiedzić moich rodziców i siory pojeździli na sankach Nati ma podbite oko tak intensywnie jechała z tatusiem ale od rana woła że chce na sanki a mąż w pracy. Przez Szczyrk nie mogliśmy przejechac tyle ludzi a przy wyciągach koszmar no ale fajnie było tylko później wiozłam do domu 3 osóbki zmęczone które spały.
Noc koszmar mała wyła do 23 póxniej zasnęła i spała do 1 no i musiałam zabrać ja do łóżka mąż nawet nie drgnął jak mała darła się w niebogłosy coś ja łapło kaszle nam a katar dalej nie przechodzi.
Co do prezentów to jak zwykle zwiozłam do domu pełno zabawek mąż już mówi że trzeba będzie sklep otworzyc bo w każdym pokoju jakaś zabawka leży a u dziewczyn już miejsca nie ma.
A dziś znów powtórka rodzice wracają i robią zakończenie świąt i znów wszyscy będa pić a ja znowu kierowca mam tylko nadzieje ze Patce szybko wszystko przejdzie i nie rozchoruje mi sie na dobre.
Miłego dzionka
 
Mery to zdrówka dla dziewczynek :tak: kurczę, też bym chciała z Amelucha już na sankach pojeździć :sorry2: A to jak to Natka na tych sankach jechała, że aż oko podbiła? :baffled: A Ty się piciem nie przejmuj :-) za niedługo też się pewnie napijesz :tak:
 
No tatuś wyciągnął ją pod taką góre że ja sama bym nie zjechała i jak zjeżdżali wpadli w jakąś zaspe i kopyrtli się aże ona siedziała z przodu tak poleciała twarzą na ziemie poplakała troszke i wołała do męża że jeszcze chce
 
Mery przynajmniej mała się wyszalała ;-) Oliwka też w Wiśle u mojej ciotki szalała na śniegu :-D:-D:-D

p1020190ys8.jpg

p1020098yd2.jpg


A takiego ładnego aniołka zrobiła :-D
p1020070ov2.jpg


A prezenty? Najważniejszy odebrałam dzień przed Wigilią... Prawo jazdy :tak:
I mam postanowienie na Nowy Rok zacisnąć pasa i w maju jakieś autko kupić :tak:
Oliwka kucyki Pony dostała,lalkę,a w tym zestawie były skrzydełka dla dziewczynek i teraz lata z nimi po domu :-D
Dużo zdrówka :-)
Miłego dnia
 
witajcie dziewuszki:-)
no i po świetach... kilogramów przybyło i tyle z tych świąt jest hehe:-D też mam postanowienie żeby jakoś wage doprowadzić do porządku;-)

Co do prezencików to mamusia dostała zestaw kosmetyków różnego rodzaju a maleńka grom zabawek i ubranek:-)

Mnie ogarnął jakiś mało świąteczny nastrój i nic mi sie nie chce, a może zmęczyły mnie te świąteczne przygotowania... sama nie wiem:zawstydzona/y:

Kinia cudne zdjęcia:tak:

Mery dużo zdrówka dla Ciebie i dziewczynek. Za niedługo sobie odbijesz i też cosik będziesz mogła wypić:tak:

Brendy widzę że aniołek bogaty Was odwiedził, i dobrze. A jak tam "tatuś", tylko po rozprawie sobie przypomniał o Amelce, czy może w święta też miał napływ ojcowskich uczuć?:-p

Bryyyyyy zimno jak nie wiem, uciekam się przytulić do kaloryfera;-)
 
Hej dziewczyny u nas to byl rumień zakaźny. Nawet Wam nie zdążyłam życzeń światecznych złożyć, ale u mnie w święta zjazd rodzinny więc urwanie głowy miałam. Dostałam pracę zaczynam 5.01 przy redagowaniu stron internetowych. Ktoż pytał ile Majcia ma, więc skończyła 20 miesięcy. Brandy 10.01 ide do poleconej przez Ciebie fryzjerki. Pozdrawiam, gdybym nie zdążyła tu już wpaść to udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku!
 
Ale zamarło tutaj czyżby każda się przejadła i teraz leży w łózku czy co.U nas bez zmian mała kaszle katar ale mam nadzieje ze nic gorszego się nie rozwinie. Natka ma złe dni cały czas marudzi.Byłam u rodziców znowu cały dzień troszke na spacerku z dziećmi żeby sie dotleniły.
Zaraz zbieram sie do szykowania kąpieli
 
reklama
Zdrówka dla dzieciaczków ;-)
Ja się właśnie zbieram na spotkanie z kumpelami :-D I obym się tylko nie spiła jak w Andrzejki :sorry2:
Miłego wieczorku
 
Do góry