reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam dziewczyny w ten wietrzny dzień jak tam przygotowania do świąt ja zlewam wszystko troche posprzątałam ide zaraz jakiś placek upiec karpie mocxzą sie jutro będe smażyć no i tyle. Moi rodzice i siory z rodzinami jadą na świeta do Wisły ja zrezygnowałam bo taki wyjazd z 2 dzieci chyba by mnie wykończył bo mala nie śpi nigdzie indziej ty;lko w swoim łóżeczku i na polu w wózku a że pogoda nie odpowiednia to lipa. Tak więc zostaliśmy zaproszeni do teściów na wigilie i Boze NArodzenie SZOK pierwszy raz.Zobaczymy co to będzie teściowa zadzwoniła żebym jakież sałatki porobiła.
Co do prowadzenia pensjonatu to niepolecam może Brendy się ze mną zgodzi. Moi rodzice mają mały hotelik przy domu koszmar nocki nieprzespane bo zawsze zjawiał się jakiś zbłąkony gość cały czas jesteś przywiązany do biznesu 24 godz na dobe święta sylwester cały czas teraz jadą właśnie żeby sobie odpocząą i zamykają interes pierwszy raz.
Prezenty już pokupowane też kupiłam Natce kuchnie z mini Tefal taka elektryczna mam nadzieje że sie jej spodoba znikam bo jęczy Natka i cholernir mnie wkurza
 
reklama
Mery na pewno z prowadzeniem tego typu biznesu wiąże się szereg niedogodności. Ale praca u kogoś też ma plusy i minusy :) Na pewno za mniej lub więcej lat będę dążyła do własnego biznesiku :) Fajnie, że rodzice sobie wypoczną na święta. Z dwójką dzieci to ja bym chyba też nie pojechala. Z jednym jeszcze da się gdzieś ruszyć, z dwojką bywa pewnie gorzej.

U mnie przygotowania do świąt też troszkę olewam. Tzn w sumie nic nie gotuję, bo Wigilia u mojej mamy, w I święto na chrzciny idziemy, a drugie święto u mojej mamy znowu. Tak więc tylko sałatkę zrobię i mam zamiar 2 ciasta upiec, jak mi się będzie chcialo a jak nie to tylko jedno i olewam. Nawet porządki takie pobieżne zrobilam, bo Maly wszystko i tak wyciąga, więc czesto jest tak, że posprzątam, a za chwilę balagan.



Cath wspolczuję choróbsk, leczcie się, dużo zdrówka.
 
witam się w przerwie sprzątaniowej:-)
Już większość zrobiona, jeszcze tylko odkurzanie, prasowanie i zrobienie sałatki:tak: a jutro usmażenie krokiecików i ubranie choinki;-)
Emilka już prawie zdrowiutka, jeszcze tylko lekki katarek bo gardełko już ok:-)

Sandra odlądałam dziś wiadomości na TVP1 o 12.00, jesli jesteś jedyną Sandrą pracującą w tym biurze informacji turystycznej w Szczyrku to muszę Ci powiedzieć że świetnie wypadłaś udzielając maleńkiego wywiadziku:tak::tak::tak::-D no chyba że to jakaś Twoja koleżanka:sorry2: aż telewizja się interesuje brakiem śniegu w naszych Beskidach hehe

Brendy no rzeczywiście Twoje świeta będą nieco inne ale ich atmosfera napewno Cie nie ominie, wkońcu będziesz z bliskimi i ze swoją Amelką;-) a jak tam po spotkanku klasowym?

Mery z dwójką to faktycznie taki wyjazd mógłby być koszmarem zamiast przyjemnością. Mam nadzieję że u teściów będzie równie przyjemnie:tak::-p

Ania gratulacje z okazji dostania pracy:-) opowiadaj nam szybciutko gdzie i co bedziesz robić:-) a Kamilek miejmy nadzieję szybko się przyzwyczaji do niani a niania do Niego:tak:

cath4 ojeej tak na świeta takie chorubsko się Wam przyplątało:-( żeby tylko szybko i bezproblemowo minęło;-)

uciekam do dalszej roboty, mam nadzieję że zdążę jeszcze tu wpaść przed jutrzejszą kolacyjką to Wam wtedy złoże życzenia:-)
 
Hej dziewczyny,
z góry sorry za jakieś literówki, bo jestem jeszcze wczorajsza :-D Spotkanie bomba, uchlalam sie jak mala swinka:-p wspominki, zdjęcia, śmiechy, browar i wódeczka - było grejt :-) ogólnie mało nas było - 10 os, ale towarzystwo wyborowe. Jak impreza skonczyla sie ok 23 tak ja zapuscilam korzenie i siedziałam do po 1 :-) w sumie moje stare smieci, masa znajomych. A dzisiaj cierp cialo jakzes chcialo.... leb jak sklep, nogi sie uginaly a o 9.30 byłam juz u komornika, potem sąd, pazury i Urzad Skarbowy... tragedia słuchajcie :-) jak na dame przystalo, miałam wczorajszy make up :-D

Kunek zdrówka dla Emilki !:-)
Ania gratuluję pracy! Kamilek napewno dzielnie sobie da rade ! :-)
Mery zgadzam się z Toba co do pensjonatu. Jest fajnie, ale kula u nogi tez straszna.
 
W święta Bożego Narodzenia
najpiękniejszych snów spełnienia
i miłości, i radości, w Nowym Roku życzliwości
i wspaniałych chwil radości.
bo Boże Narodzenie to święta,
gdy każdy o kimś pamięta,
więc nie zapomnij przypadkiem
podzielić się ze mną opłatkiem...

Wesołych świąt życzy nasza rodzinka
Joanna, Paweł i Emilka:)
 
Zdrowia takiego jak najzdrowszy rydz w lesie.
Prezentów tyle, ile słoń uniesie.
Szczęścia większego niż Pałac Kultury.
Przygód ciekawszych niż szkolne lektury.
Życia dłuższego niż włoskie spaghetti.
Snów kolorowych jak barwne konfetti.
Słodyczy słodszej niż tort karmelowy.
Dobrych przyjaciół na wieczór zimowy.
Z okazji Bożego Narodzenia,
składam Wam serdeczne życzenia.


Wesołych Świąt dla Wszystkich Mamuś i Ich Dzieciaczków !!
 
Witajcie dziewczyny!

Wpadam tylko na momencik i biegnę z powrotem do kuchni!

Chciałam Wam wszystkim życzyc zdrowych, wesołych świąt!

Dawno mnie nie pisalam ale poczułam w końcu te święta i wzięłam się do roboty:) postaram sięwjutro coś więcej napisać!
 
Czesc dziewczeta :tak::-)

Ja tylko z zyczeniami dzisiaj, bo do 13:00 w pracy siedze i od rana urwanie glowy -tyle ludzi sie nazjezdzalo :szok::-p
Dobrze, ze dwa dni swiat mam wolne :tak:

Kochane,
zycze Wam z calego serca spokojnych, radosnych, zdrowych swiat,
spedzonych w gronie najblizszczych,
pysznego jedzonka na wigilijnym stole,
kolorowej, pachnacej choinki,
wymarzonych prezentow
i spelnienia wszystkich marzen,
a w nowym roku samych slonecznych dni
bez zmartwien, problemow i trosk!:tak:
 
♥$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
._$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____$$
.___$$$$$$$$$$$$$$$________$$
____$$$$$$$$$$$$________$$
______$$$$$$$$__________$$
______$$$$$$__#♥#♥____$$
______$$$$$$__##♥#__$$
________$$________$$
________$$____$$$$
________$$$$$$


•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`*• ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•


Jak obyczaj każe stary,
według ojców naszej wiary,
pragnę złożyć Wam życzenia
w dzień Bożego Narodzenia.
Niech ta gwiazdka betlejemska,
która świeci nam o zmroku,
doprowadzi Was do szczęścia
w nadchodzącym Nowym 2009 Roku...


•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`*• ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•

___________________$$$$$$$♥
________________$$$$$$$$$$$
____________$$$$$$$$$$$$$$$
______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$
$$________$$$$$$$$$$$$$
_$$________$$$$$$$$$$$
__$$__________$$$$$$$
____$____#♥#♥__$$$$
_____$$__##♥#__$$$$
________$$________$$
__________$$$$____$$
______________$$$$$$

•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`*• ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

•*´¨`*•.¸☼♥•.¸♥¸.•**^*¨`*• ☼.¸♥
♥¸.•**^*´¨`☼*•.¸♥¸ ♥¸.•*´¨`*•
 
reklama
Slyszysz jak wiatr zyczenia niesie?
Hula po polach i szumi w lesie,
Jak stuka w okna, wchodzi w kominy
I obserwuje dzieciece miny?
Jesli to slyszysz, to zamknij oczy,
Niech swiat z dzieciñstwa znów w zycie wkroczy.

Poczuj makowca zapach wspanialy.
Zobacz za oknem, swiat caly bialy.
Juz karp sie smazy, kompot gotuje,
Mróz znów na szybach kwiaty maluje,
A ty radosny z iskierka w oku,
Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku.

Teraz, choc wiosen troche przybylo,
To wiatr ten sam, szumi nam milo.
Ja razem z wiatrem sle ci zyczenia,
Niech ci sie spelnia wszelkie marzenia,
A pierwsza gwiazda swiecac o zmroku
Niesie Wam radosc w tym Nowym Roku.
 
Do góry