reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

reklama
Zielona patrząc za okno to normalnie mozna zwariowac!!!! Ale mam nadzieje ze wkońcu sie wypogodzi na stałe. W sobote bede w Krakowie to sie porozglądam za czyms ładnym dla Marcinka.
 
Oliwcia ślicznie dziękuje za życzonka :-D:-D:-D

Agusiaaa powiedz mi gdzie i o której ;) A kurtkę miałam akurat wczoraj czarną z pomarańczowo-czerwonymi paskami na rękawach i ściągaczach ;) a tak to chodzę w szarej z futerkiem przy kapturze ;)
A Oliwcia weszła jak to się mówi w roczek :-D I to dosłownie :-D Zrobiła parę kroczków sama,a jak to rozkosznie wyglądało :-D
 
To gratulacje dla Oliwci...
a to bylo gdzies ok 14tej... i jednak to nie bylas ty, bo ta dziewczyna miala kurtke bezowo-czarna...
a co w koncu z tym spotkaniem ... bylo teraz 17tego czy nie...
a kiedy sie znow spotykamy???
 
Agusiaaa ja do 16 w biurze siedzę więc nawet nie ma szans ;)
Spotkania nie było a co do następnego to nie wiem kiedy ja będę ;) Bo w poniedziałek Artek przyleci :D :D :D I dopiero po świętach jedzie z powrotem.Więc jak co to dopiero po świętach ;)
 
tak jak obiecalam kilka fotek z imprezki Olka
img0837sz3.jpg

img0844ke0.jpg

img0851gl6.jpg

img0884fj0.jpg

img0887ub4.jpg
 
reklama
Do góry