reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Witam nową osóbkę w naszym gronie :D
Agusiaaa zdjęcia kapitalne :D
Lilith współczuję choróbska :(

A tu parę zdjęć z urodzinek ;)
23171558_d.jpg


23171559_d.jpg


23171560_d.jpg


23171562_d.jpg


23171564_d.jpg
 
reklama
Lilith- buuuuuuuu...:wściekła/y:bo taka ta pogoda dzisiaj jest okropna że szok :no:
Ja też dziś czuję się średnio , a najgorsze jest to że mam zaraz w planach wyjeździk :eek:
Pozdrawiam wąteczek :-)
 
Trochę mnie tu nie było i taaakie święta mnie ominęły. Wszystkiego najlepszego dla Roczniaków na forum bielska;-) :-)
Ja wróciłam do pracy miesiąc temu, ale od tygodnia zmieniłam umowę na pół etatu. Cieszę się, że mogę więcej czasu sędzać z Adasiem. I tak aż do jego roczku. potem już po 8godzin.
Adasiek skończył pół roczku, ma 6 ząbków, ładnie siedzi i twardo stoi na nóżkach.
Pozdrawiamy wszystkie dzieciaczki i mamusie.
 
Czesc Dziewczyny super zdjecia...pewnie imprezy sie udaly:tak:
Ja mam strasznie duzo pracy i ani chwili dla siebie.....nawet nie mam kiedy tu zagladac, ale staram sie jak moge...

Igorkowi juz trzy zabki trzonowe wyszly, wiec ostatni czas byl u nas pelen placzu,ale jakos to przetrwalismy.

pozdraiwma Was goraco i wesolych siwt zycze Wszystkim Mamusiom Tatusiom i Malenstwom
 
Cześć ;)
Lilith dużo zdrówka :] Przekichane te choróbska :/
Madzia brawa dla Adasia za ząbki i postępy :D
Agatka dla Igorka też gratulacje za 3 ząbki :D I coś wiem o braku czasu przez pracę.
A moje słoneczko zasuwa fajnie na nóżkach :D Nawet doszła do wprawy przechodzenia przez progi :-D

Nie wiem czy znajdę czas ale składam wam teraz życzenia Wielkanocne


Rozkicanego zająca, uśmiechów bez końca. Wody w butach i w koszyku -
jajek smacznych i bez liku. Babki dorodnej i smakowitej i niech te święta
będą nadzwyczaj obfite!

48.jpg



 
reklama
Do góry