reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bielsko-Biała i okolice:)

Agusiaaa jak Olek wyrósł :D Chyba lubi się z łyżeczką kąpać :D Super :D
A ja nie wiem czy przyjdziemy na spotkanie bo Oliwka zaś katar ma :( Nie wiem co jest bo ponad miesiąc temu dopiero co była przeziębiona :(
 
reklama
Agusiaa Oli cudny!!! jak zawsze zreszta:)
My na spotkanko chyba tez nie dotrzemy...tego dnia rano jade do Katowic i nie wiem na ile dokladnie...

wogole to mam dzis fatalny dzien...ale nie chce nawet o tym piosac...
 
Agusiaaa- Oluś cudny :tak: I widze , że również miłośnik kąpieli :-)

Lilith- jeśli cię to choć troszke pocieszy to ja też mam nie najlepszy nastrój i najchętniej to pojechałabym na bezludną wyspę (z moimi mężczyznami ) i wypoczęła troszke od codzienności ...:-) ale to nie realne
:-(

Kitka- teraz chyba jest jakaś epidemia Katarowa bo mój mały też od wczoraj ma katarek , mam nadzieje że to nic groźnego i tylko na katarku się skończy ;-)

Uciekam mam poro sprzątania , prasowania itp... gotować mi się nie chce więc chyba dziś skończy się na czymś błyskawicznym!!!
Uciekam ,papapapapa;-)
 
Mozecie mi poradzic gdzie moge kupic jakas fajna wiosenna kurteczke, niezbyt droga??? Wogole sie w tym nie orientuje, bo nie chodze po miescie.

Agnes narazie nie moge zdradzic jaka dzialalnosc ptwieramy, ale za niedlugo obiecuje,ze Ci napisze, jesli Cie to bedzie w dlaszym ciagu interesowalo;-).

Zielona jak zdecyduje sie na remont kuchni to zglosze sie do Ciebie jesli moge...

pozdrawiam papapa
 
Agatka- polecam ;-)

Ja siedze w domu zakatarzona , mały też , pewnie załatwiliśmy się przez tą niezbyt jasną pogodę:wściekła/y:
A ja kurtkę dla małego już mam upatrzoną :-):tak:Jutro chyba pojedziemy na zakupki , mam zamiar małemu kupić kurteczkę, buciki i rozejrzeć się za ciuszkami na roczek bo już najwyższa pora :happy:
 
Olus dziekuje za komplementy...

a jak sie udalo spotkanie...??????

My mielismy imprezke w domku, w wlasciwie to byl roczek Olka. Robilismy go dwa miesiace wczesniej, bo jak wiecie moj maz wyjezdza na pol roku w przyszlym miesiacu, a chcialam, zeby nasza rodzinka byla w komplecie na tak waznej uroczystosci... impreza udala sie wspaniale... potem powklejam fotki....
 
Agusiaaa- niecierpliwie czekamy na foteczki z tego bardzo ważnego dnia :-)

My niestety siedzimy w domu bo złapało nas wstrętne przeziębienie :wściekła/y:
Mały jakoś to znosi , gorzej ze mną :zawstydzona/y:Ale mam nadzieje że nam to szybko przejdzie ...

A jeśli mam powiedzieć co sądzę o naszej pogodzie to :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:!!!!!!!!!
 
Agusiaaa no to fajnie że urodzinki się udały :D Mimo że wcześniej.
U nas Oliwka będzie miała z dwu tygodniowym poślizgiem a to dlatego że Art przyjeżdża za tydzień i strasznie sie cieszę :D Od razu chce z moimi odprawić ;)
A dzisiaj opchnęłam wózek kumpeli i mam więcej miejsca w pokoju :D Jeszcze tylko fotelik ale to już dałam ogłoszenie na portal bielski.Najwyżej do jarmarku zadzwonię ;)
Pozdrawiam cieplutko :]
 
Widze ze juz myslicie o roczku:-) a nawet juz odprawiacie. No ja tez zaczełam myslec np w co ja mlodego ubiore.
 
reklama
I@nka- ja też rozglądam się za strojem dla małego , byłam ostatnio w Wójciku zapytać o maleńkie garniturki ale niestety nie mieli akurat na stanie :no:
A druga sprawa jest taka , że gdybym wiedziała jaka będzie wtedy pogoda to też łatwiej byłoby mi coś wybrać :tak:
A jak na razie pogoda jest jak huśtawka :confused::baffled:
 
Do góry