reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Bicie serca plodu

Angelika2497

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2024
Postów
134
Na usg wg usg ( lekarz chyba zakłada że cykl 28 dni ) wyszło że to 5 tydz+6 a wg moich obliczeń od OM to był 6+1 było bicie serduszka . Lekarz stwierdził że bije wolno ale na tak wczesnym etapie to normalne. Co myślicie?
Bo ja już się naczytalam głupot
 
reklama
U mnie na jednym z pierwszych USG sytuacja była podobna: wg OM 6t 3d a z pomiarów wyszło 5t 6d. Lekarka wykonała chyba z 3 pomiary tętna i stwierdziła, że ogólnie wszystko jest okej, ale serce dopiero się rozkręca. Tydzień później u mojego lekarza prowadzącego już wszystko było dobrze - zarodek wielkością odpowiadał tygodniowi z OM i serce ładnie biło.
 
Wydaje mi się że mówił ze koło 100 ale już nie wiem czy chodziło ze bije koło 100 czy powinno bić koło 100 ale powiedział że na ten moment nie mam czym się martwic

Nooo zazwyczaj w pierwszym etapie ciąży bije tak z 150-180 więc raczej u Ciebie bije 100
Ale może dopiero zaczęło i się rozkręci
 
U mnie na jednym z pierwszych USG sytuacja była podobna: wg OM 6t 3d a z pomiarów wyszło 5t 6d. Lekarka wykonała chyba z 3 pomiary tętna i stwierdziła, że ogólnie wszystko jest okej, ale serce dopiero się rozkręca. Tydzień później u mojego lekarza prowadzącego już wszystko było dobrze - zarodek wielkością odpowiadał tygodniowi z OM i serce ładnie biło.
Właśnie ja nie wiedziałam żeby lekarz robił jakiś pomiar
 
Na usg wg usg ( lekarz chyba zakłada że cykl 28 dni ) wyszło że to 5 tydz+6 a wg moich obliczeń od OM to był 6+1 było bicie serduszka . Lekarz stwierdził że bije wolno ale na tak wczesnym etapie to normalne. Co myślicie?
Bo ja już się naczytalam głupot
Niestety nie pocieszę. Mi też lekarz mówił, że na początku niskie tętno jest normalne. Ale niestety u mnie żadna z ciąż w których tętno było poniżej 110 się nie utrzymała. Trzymam bardzo mocno kciuki, żeby u Ciebie było inaczej i faktycznie się rozkręciło 🤞🤞
 
reklama
Niestety nie pocieszę. Mi też lekarz mówił, że na początku niskie tętno jest normalne. Ale niestety u mnie żadna z ciąż w których tętno było poniżej 110 się nie utrzymała. Trzymam bardzo mocno kciuki, żeby u Ciebie było inaczej i faktycznie się rozkręciło 🤞🤞
Może u ciebie było dalej niż u mnie
 
Do góry