reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecna akcja serca w 6 tygodniu

Tak jak piszą dziewczyny warto odczekać te ok 2 tyg i wybrać się ponownie do lekarza. trzeba uzbroić się w cierpliwość i powodzenia 🙂
 
reklama
Z pierwszym miałam tak samo za szybko byłam u ginekologa, potem po 2 tygodniach chyba zrobił USG przez brzuch (gdzie w tym tyg ciąży robi się tylko dopochwowo) wyszło puste jajo płodowe, 2 dni później poszłam do innego i teraz to puste jajo ma 20 miesięcy. Spokojnie ciąża jest jeszcze młoda nie masz co się spieszyć z wizytą u lekarza, ale możesz już zacząć brać witaminy dla ciężarnych.
 
Szybko poszłaś do lekarza. Ja na pierwszej wizycie byłam na końcu 7 tygodnia i biło już serduszko. Jakbym poszła wcześniej to pewnie bym się mocno stresowała. Tak samo nie robiłam bety, żeby nie porównywać wyników.
 
U mnie w 6+3 nie było nawet zarodka (jedynie pęcherzyk żółtkowy), za to w 7+2 już pięknie serducho bije, teraz już 10 tydzień i jak na razie wszystko ok
 
Z pierwszym miałam tak samo za szybko byłam u ginekologa, potem po 2 tygodniach chyba zrobił USG przez brzuch (gdzie w tym tyg ciąży robi się tylko dopochwowo) wyszło puste jajo płodowe, 2 dni później poszłam do innego i teraz to puste jajo ma 20 miesięcy. Spokojnie ciąża jest jeszcze młoda nie masz co się spieszyć z wizytą u lekarza, ale możesz już zacząć brać witaminy dla ciężarnych.
A odnosnie witamin co najlepiej brac? Mam trochę wątpliwości co do porad tego lekarza, bo zalecił mi nadal brać witaminę D 6000, a nie wiem czy to bezpieczne. Do tego kwas foliowy i reservatrol. Boje się brać coś tych suplementów oprócz kwasu. Dodatkowo wyszła mi niska ferretyna i powiedział, że na tym etapie ciąży żelaza mi nie poda.
Ogólnie też bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi. Jestem trochę uspokojona. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Chciałabym już móc cieszyć się ciąża :)
 
A odnosnie witamin co najlepiej brac? Mam trochę wątpliwości co do porad tego lekarza, bo zalecił mi nadal brać witaminę D 6000, a nie wiem czy to bezpieczne. Do tego kwas foliowy i reservatrol. Boje się brać coś tych suplementów oprócz kwasu. Dodatkowo wyszła mi niska ferretyna i powiedział, że na tym etapie ciąży żelaza mi nie poda.
Ogólnie też bardzo serdecznie dziękuję Wam za odpowiedzi. Jestem trochę uspokojona. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży. Chciałabym już móc cieszyć się ciąża :)
Ja biorę kwas foliowy, witaminę D i kwasy DHA, ale nie łącze tego z niczym innym.
 
reklama
Był jeszcze zbyt mały po prostu. W 7 tyg jak miałam plamienie pojechałam na izbę i tak już był wyraźnie widoczny
Jaki powód plamienia ja jestem teraz w szpitalu bo miałam plamienie ;( beta 5tys na USG dopochwowym sam pęcherzyk. 10sierpnia miałam invitro 5dniowego. W szpitalu jak liczył to z miesiączki 5 tydz z invitro 4tydz. Czekam do jutra na powtórzenie bety żeby wiedzieć czy rośnie ;(
 
Do góry