reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bicie dzieci

Ja dziewczyny nie mam siły się już dłużej szarpać, że to nie ja zrobiłam coś złego, tylko matka pacanego dziecka i cała grupa, która nie widzi nic w tym złego.

Naprawdę jestem w głębokim szoku..
to normalne tu na forum, zawsze trolle i te co odwalą coś są głaskane po głowie, a jak powiesz coś głośno i szczerze to zaraz ban albo coś
 
reklama
Ja dziewczyny nie mam siły się już dłużej szarpać, że to nie ja zrobiłam coś złego, tylko matka pacanego dziecka i cała grupa, która nie widzi nic w tym złego.

Naprawdę jestem w głębokim szoku..
A ja wierzę że Fabryczna już serio skumała, tylko jej koleżanki niepotrzebnie nakręcają afere na nowo. Odpowiedź admina jest jednoznaczna - pacnięcie to przemoc. Jeśli ta jedna matka zrozumiała swój błąd, tylko nie napisze tego wprost na forum, to już cel jest osiągnięty, @ness. Głównie dzięki tobie👍
 
Co do przemocy w różnych formach, to przypomnijcie sobie, jaka od kilku lat w polskich media h jest nagonka na Barnevernet i instytucje opieki nad dziećmi w państwach skandynawskich i zachodnich. Polski mops też musi się tłumaczyć z odbierania dzieci z przemocowych/patologicznych domów i efekty mamy tego takie, że co roku mamy przypadki zakatowanych na smierć niemowląt i małych dzieci w rodzinach, które były objęte pomocą społeczną. Bo u nas rodzic dostaje szanse i pomoc, dopóki dziecka trwałe nie okaleczy albo nie zabije.
 
Ale co zrobiłaś złego, bo chyba nie do końca ogarniam temat źródłowy?
„Wtrąciła” się w wątek marcowych i „uczepiła” się słów o „pacnięciu” dziecka w twarz - to chyba się stało wg obrończyń mamusi bijącej swoje dziecko.
Bardzo dobrze, ze zareagowała. Sama bym tego tematu nie przepuściła
 
Ja dziewczyny nie mam siły się już dłużej szarpać, że to nie ja zrobiłam coś złego, tylko matka pacanego dziecka i cała grupa, która nie widzi nic w tym złego.

Naprawdę jestem w głębokim szoku..
Ja dopiero dopadłam temat 😥W życiu bym Ci bana nie dała.
 
Ale co zrobiłaś złego, bo chyba nie do końca ogarniam temat źródłowy?
To stara sprawa i stara akcja sprzed kilku miesięcy. Ban był na ochłonięcie, a nie, żeby usunąć na stałe Ness. Dzięki Agnes, bo nie zauważyłam twojego wpisu a pomyślałam, że kolejna "afera" nie jest potrzebna.
 
reklama
Powiedz mi, bo jestem ciekawa jak radzić sobie z nieustającą agresja dziecka. Może masz jakiś ciekawy sposób. Moje dziecko od kiedy pamiętam stosuje przemoc. Uderzanie głową, bicie, szczypanie, gryzienie, itp. Tak mocne, że siniaki, krwiaki, ślady do krwi. Czuje się bezradna. Nie zamierzam dziecka bić, ale już nie wiem jak z nim rozmawiać. Niestety on nie chce mówić. W ataku emocji traci nad sobą kontrolę. Do niego słowo stop nie przemawia. Niestety sprawianie komuś bólu jest dla niego przyjemne, cieszy go. Podpowiedź cię, co można w takiej sytuacji zrobić?
Z tego co czytam to masz bardzo wymagające dziecko. Mój syn tez taki jest, do tego ma papiery na niepełnosprawność.
Gdy w życiu mojego dziecka było zbyt duzo stresu to tez nas bił, krzyczał.
Czasem tez miałam wrażenie, ze sprawia mu to radość. On był w środku tak sfrustrowany, ze musiał gdzieś to wyrzucić. Nasza walka o oko zaczęła się gdy syn miał 3l. Miał codziennie jakąś terapie, czy zajecia, mnie by to męczyło a co dopiero jego. Niestety, nie było innej drogi. Uzyskaliśmy co uzyskaliśmy i powiedziałam dość. Syn się uspokoił, wiesz czasem trzeba zmienić ekosystem bo dziecka się nie da.
 
Do góry