reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Najlepszy sprzęt to jednak mają w usk. I jakby nie było to szpital uniwersytecki w razie czego Ty i dziecko macie fachową opiekę.
Prywatnie wiadomo lepszy poród i opieka po. Zabiorą Ci dziecko żebyś mogła się wyspać np po porodzie. Co do diagnostyki różnie z tym bywa.
Prenatalne polecam Leśniewicza z parkowej. Z usg i papa płaciłam 350 zł.
Do dr Leśniewicza. Póki co jestem zadowolona :)
Ja u leśniewicza za samo usg połowkowe płaciłem 200.
Dziewczyny napiszcie coś o tym Lesniewiczu umówiłam się do niego na parkowa na prenatalne koszt 400 zł.
 
reklama
Dziewczyny napiszcie coś o tym Lesniewiczu umówiłam się do niego na parkowa na prenatalne koszt 400 zł.
Ja byłam u niego dwa razy. W sumie wybrałam go przez przypadek, bo miał akurat wolny termin. Podczas pierwszej wizyty trochę mnie nastraszył, bo test wyszedł mi negatywnie, a na usg było już coś widać. Wezwał drugiego lekarza na konsultacje i zlecił mi zrobienie badania beta Hcg w odstępie dwóch tygodni. Jak tylko wyszłam z gabinetu kupiłam jeszcze 2 testy, które o dziwo wyszły pozytywnie, więc byłam już spokojniejsza. Beta też okazało się, że była w porządku, więc po dwóch tygodniach zgłosiłam się do niego z wynikami. Zrobił mi ponownie usg i okazało się, że to co widział na poprzednim to był po prostu niewielki krwiak. Tym razem się tak nie stresowałam, lekarz naprawdę okazał się bardzo kompetentny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania (nawet te najgłupsze xd). Zlecił mi zrobienie wszystkich potrzebnych badań. A teraz jestem do niego umówiona na 1 sierpnia na badania genetyczne :)
 
Ja byłam u niego dwa razy. W sumie wybrałam go przez przypadek, bo miał akurat wolny termin. Podczas pierwszej wizyty trochę mnie nastraszył, bo test wyszedł mi negatywnie, a na usg było już coś widać. Wezwał drugiego lekarza na konsultacje i zlecił mi zrobienie badania beta Hcg w odstępie dwóch tygodni. Jak tylko wyszłam z gabinetu kupiłam jeszcze 2 testy, które o dziwo wyszły pozytywnie, więc byłam już spokojniejsza. Beta też okazało się, że była w porządku, więc po dwóch tygodniach zgłosiłam się do niego z wynikami. Zrobił mi ponownie usg i okazało się, że to co widział na poprzednim to był po prostu niewielki krwiak. Tym razem się tak nie stresowałam, lekarz naprawdę okazał się bardzo kompetentny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania (nawet te najgłupsze xd). Zlecił mi zrobienie wszystkich potrzebnych badań. A teraz jestem do niego umówiona na 1 sierpnia na badania genetyczne :)
A Ty u Arciszewskich do niego chodzisz tak? On tylko tam prowadzi ciążę? Ja na prenatalne umówiłam się do niego na parkowa.
 
Ja byłam u niego dwa razy. W sumie wybrałam go przez przypadek, bo miał akurat wolny termin. Podczas pierwszej wizyty trochę mnie nastraszył, bo test wyszedł mi negatywnie, a na usg było już coś widać. Wezwał drugiego lekarza na konsultacje i zlecił mi zrobienie badania beta Hcg w odstępie dwóch tygodni. Jak tylko wyszłam z gabinetu kupiłam jeszcze 2 testy, które o dziwo wyszły pozytywnie, więc byłam już spokojniejsza. Beta też okazało się, że była w porządku, więc po dwóch tygodniach zgłosiłam się do niego z wynikami. Zrobił mi ponownie usg i okazało się, że to co widział na poprzednim to był po prostu niewielki krwiak. Tym razem się tak nie stresowałam, lekarz naprawdę okazał się bardzo kompetentny, cierpliwie odpowiadał na moje pytania (nawet te najgłupsze xd). Zlecił mi zrobienie wszystkich potrzebnych badań. A teraz jestem do niego umówiona na 1 sierpnia na badania genetyczne :)
Ten lekarz to Tomasz czy Ryszard?
 
Bo to ojciec i syn. Syn przyjmuje u Arciszewskich I na parkowej zaś ojciec tylko na parkowej.
A byłyscie jeszcze u kogoś u arciszewskich?
 
reklama
Bo to ojciec i syn. Syn przyjmuje u Arciszewskich I na parkowej zaś ojciec tylko na parkowej.
A byłyscie jeszcze u kogoś u arciszewskich?
Ja byłam wcześniej przed ciąża na zwykłej wizycie u dr Niklaszewskiej, ale akurat teraz nie miała wolnego terminu. Rzeczowa i sympatyczna, badania przeprowadzała bardzo dokładnie, wywiad tak samo. Wizyta u niej trwała 30 min (korzystałam z usług innych lekarzy i zazwyczaj wychodziłam niezadowolona po paru minutach). Ją też bym poleciła.
 
Do góry