reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

beta hcg

reklama
Za mało razy wykonałaś betę, żeby móc cokolwiek stwierdzić. Ja bym powtórzyła badanie co 3 dni, żeby wiedzieć jak się zmienia. Ważny jest przyrost, dlatego regularnie trzeba badać.
 
Za mało razy wykonałaś betę, żeby móc cokolwiek stwierdzić. Ja bym powtórzyła badanie co 3 dni, żeby wiedzieć jak się zmienia. Ważny jest przyrost, dlatego regularnie trzeba badać.
prosze nie piszcie w ten sposób bo to w ogóle nie pomaga mi, w mojej głowie zostają takie rzeczy i nie dają spokoju, jestem już zapisana do psychologa ale ten wynik znowu mnie wczoraj zmartwił :(
 
Od tego to jest już psychiatra, a nie psycholig
możliwe, jeśli będzie potrzeba konsultacji z psychiatrą to zostanę pokierowana przez psychologa, ale błagam nie piszcie o tej sprawie w sposób sarkastyczny bo to napędza tylko moją paranoję :( przepraszam że jestem taka upierdliwa, wiem że potrzebuje pomocy w tej kwestii, po prostu chciałam skonsultować jeszcze ten jeden wynik :(
 
reklama
prosze nie piszcie w ten sposób bo to w ogóle nie pomaga mi, w mojej głowie zostają takie rzeczy i nie dają spokoju, jestem już zapisana do psychologa ale ten wynik znowu mnie wczoraj zmartwił :(
Dziewczyno, zobacz sobie, jakie normy sa na ten 17tc w ktorym bylabyś, gdybyś wtedy zaszła w ciążę 🤷‍♀️ gdzie do tego niby 0,3?
 
Do góry