reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wynik beta hcg interpretacja

reklama
14 czerwca, ale ogólnie w tym czasie wystąpiło plamienie, ale czytałam, że zdarza się plamienie u kobiet w czasie, gdy normalnie byłby okres. Ogólnie czuje się ciągle zmęczona, piersi cały czas mnie pobolewają.
 
Lekarz stwierdził, że wynik jest za niski, po usłyszeniu przez telefon ile wyniósł, natomiast nie widział w ogóle tych wyników ( nie chciał bym wysłała zdjecie. Jak patrzyłam to różne są wykresy takowych badań, wszystko zależy od danego laboratorium.
 
14 czerwca, ale ogólnie w tym czasie wystąpiło plamienie, ale czytałam, że zdarza się plamienie u kobiet w czasie, gdy normalnie byłby okres. Ogólnie czuje się ciągle zmęczona, piersi cały czas mnie pobolewają.

A po 14 czerwca jeszcze uprawialisxie seks? Bo taki wynik to bardzo wczesna ciąża, zaraz po implantacji w sumie
 
14 czerwca, ale ogólnie w tym czasie wystąpiło plamienie, ale czytałam, że zdarza się plamienie u kobiet w czasie, gdy normalnie byłby okres. Ogólnie czuje się ciągle zmęczona, piersi cały czas mnie pobolewają.
No to nie wygląda to dobrze. Chyba, że po uprawialiście seks to owulacja mogła się przesunąć. Bo dwa tygodnie po dacie okresu to beta powinna być wieeeeele wyższa. Powtórz betę to będzie wiadomo
 
reklama
Do góry