reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

beta hcg

jeszcze chcę zapytać tylko o jedno, skoro na usg 18. dnia cyklu było widoczne już ciałko żółte to było już po owulacji, co oznacza że 28. dnia cyklu nie mogłam już zajść w ciążę? działa to w ten sposób? chcę się upewnić że dobrze rozumiem.
A skąd mamy to wiedzieć? Może miałaś dwie owulacje w cyklu?🤦🏻‍♀️ Serio, jak nie ufasz nawet lekarzom to odpowiadanie na cokolwiek nie ma sensu. Ciągle ci piszemy, że NIE JESTEŚ W CIĄŻY!!!!!
 
reklama
A skąd mamy to wiedzieć? Może miałaś dwie owulacje w cyklu?🤦🏻‍♀️ Serio, jak nie ufasz nawet lekarzom to odpowiadanie na cokolwiek nie ma sensu. Ciągle ci piszemy, że NIE JESTEŚ W CIĄŻY!!!!!
najlepiej mnie nastraszyć że miałam dwie owulacje choć to mega mega rzadkie? zadałam zwykłe pytanie i nawet na to nie mogę uzyskać normalnej odpowiedzi?
 
najlepiej mnie nastraszyć że miałam dwie owulacje choć to mega mega rzadkie? zadałam zwykłe pytanie i nawet na to nie mogę uzyskać normalnej odpowiedzi?
Już uzyskałaś odpowiedzi, a to, że nie rozumiesz, co się do ciebie pisze to twój problem. Skoro wiesz, że to rzadkie to wiesz też, że od pettingu się nie zachodzi w ciążę.
 
Już uzyskałaś odpowiedzi, a to, że nie rozumiesz, co się do ciebie pisze to twój problem. Skoro wiesz, że to rzadkie to wiesz też, że od pettingu się nie zachodzi w ciążę.
niby wiem, a niby przeczytałam wiele historii w internecie które zasiały we mnie niepewność, może nie powinnam ich czytać, byłabym teraz zdrowsza..
 
reklama
Uprawiałam też petting z moim chłopakiem 18 dni temu, dotykałam jego wilgotnych bokserek (pewnie od preejakulatu) a potem za jakieś 5/10 minut dotykalam siebie. Stąd się pojawiły u mnie wątpliwości ponownie. Jednak wiem że plemniki nie przenikają przez tkaniny. Ale no, ten wynik mnie zaniepokoił :(
a może się poszczał z wrażenia i były mokre?
 
reklama
Do góry