reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG 4,3

Mam zespół policystycznych jajników i nieregularne miesiączki, do tej pory zawsze się zabezpieczaliśmy, a w tym miesiącu pozwoliliśmy sobie na spontaniczność. Wydaje mi się, że owulacja mogła wystąpić później niż zakładałam, a obecnie to mój 35 DC i brak jakichkolwiek objawów zapowiadających okres. Być może za szybko chciałam sprawdzić, czy coś tam się zaczyna dziać. Myślisz, że jak za dwa dni powtórzę badanie to wynik będzie wiarygodny?
Na pewno będzie wiarygodny. Powodzenia 🙂
 
reklama
Dziewczyny, jak myślicie kiedy powinno wystąpić krwawienie przy takiej becie? Lekarz powiedział tylko, żeby czekać na krwawienie, które może być jedynie bardziej obfite niż zwykle? Powinnam powtarzać betę, czy mogę sobie to już oszczędzić?
 
Dziewczyny, jak myślicie kiedy powinno wystąpić krwawienie przy takiej becie? Lekarz powiedział tylko, żeby czekać na krwawienie, które może być jedynie bardziej obfite niż zwykle? Powinnam powtarzać betę, czy mogę sobie to już oszczędzić?
Pewnie niedługo, skoro już spada... Z takiej wartości spadnie bardzo szybko. Moim zdaniem warto zrobić badanie betaHCG jak Ci się skończy krwawienie, ewentualnie gdzieś za tydzień.
 
reklama
Ja to chyba jestem jakimś dziwnym przypadkiem ... Czytałam wiele wątków odnośnie spadającej bety i dziewczyny pisały, że przy dużo wyższych wartościach wystąpiło krwawienie. U mnie nic na to nie zapowiada, piersi nie bolą, brzuch jak na miesiączkę również nie. Ahhh ... należę do tych bardziej niecierpliwych chyba i umówiłam lekarza na wtorek, niech zajrzy co tam się dzieje.
 
Do góry