reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo blada kreska na testach 10dpo

Naprawdę jestem w ciąży, ja przez 2 miesiące miałam okres teraz zle sie czułam podbrzusze mnie bolało i chodziłam zla jak osa, czy hormony buzują mnie, dziś powtórzę jeszcze raz test ale wiem ze wyjdzie jak ten.
IMG_20240725_130005.jpg
 
reklama
Proszę pomóż cie mi, jak bedzie taki sam wynik ja mam 22 lata jakie będą objawy, ja nie mam apetytu
Jakie sa obawy ciąży
Ale co to Ci da? Każda z kobiet moze mieć inne objawy albo nie mieć wcale. Skoro testy wychodzą Ci pozytywne to wychodzi na to, że jesteś w ciąży. Tak jak pisałam ja i koleżanka wyżej zrób betę dla pewności.
Masz kogoś zaufanego komu możesz powiedzieć o tej sytuacji? Mama, siostra, przyjaciółka?
 
reklama
Do góry