reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

tofika życze dużo zdrówka dla Ciebie i Fasolki:tak:, ja na wyniki badań które robiłam dzisiaj musze poczekać do 29 więc po prostu daje na luz żeby przeżyć te święta jak najlepiej z rodziną , martwić się bede po .Chociaż łatwiej napisać trudniej zrobić ;-)
 
reklama
dostałam dzis wynik badania histopatologicznego mam tylko powypisywane rozmiary łożyska i wzmiankę o bonach płodowych... same dane w cm i nic więcej to chyba dobrze że w opisie badania nie ma innych wzmianek??

Ps tofika no to sie biedni musicie naprawdę uzbroic w anielska cierpliwość...
 
Ostatnia edycja:
IZW niestety badania histopatologiczne mogą jedynie dać informację, czy powodem poronienia nie był zaśniad. Wszystkie inne przyczyny wymagają niestety większej ilości badań. Dla mnie osobiście to jest bez sensu, bo tak naprawdę oprócz badań rodziców powinni badać również nasze aniołki, żeby dowiedzieć się, czy faktycznie była jakaś uzasadniona przyczyna. ALe to tylko moje zdanie. Można powiedzieć, że nam się udało, my już wiemy co się stało i jak można z tym walczyć. Ale niestety często nie można znaleźć odpowiedzi. My cały czas wierzymy, że tak musiało być. Zdaję sobie sprawę, że wielu z Was może to się nie spodobać, ale wierzę, że nasze maleństwa odeszły po to, żeby nad nami czuwać.
Ściskam mocno.
 
anulka16, dzięki za życzenia.:-) Dzis byliśmy na USG i widzieliśmy serduszko naszego maleństwa. Na razie jest wszystko ok.
 
Dzis byliśmy na USG i widzieliśmy serduszko naszego maleństwa. Na razie jest wszystko ok.

:-)

Witam, zrobiłam dziś te wszystkie badania o których pisałam wcześniej koszt 308 :no:zł po prostu masakra no ale czego sie nie robi aby znowu zaskoczyć i cieszyć się Fasolką :tak:. 29 kwietnia jade na konsultacje do mojego gina.

Masakra jeśli chodzi o finanse. To mnie denerwuje, że za większość badań musimy sobie same zapłacić. A na co ja te dziadowskie składki odprowadzam co miesiąc się pytam. Aniulka16 niestety musisz się nastawić, że to nie ostatnie pieniądze wydane na ten cel.
 
Ostatnia edycja:
dokładnie do lekarza prywatnie to zapłać , badania zapłać , ja też sie wkurzam że skladki sie płaci a potem i tak musisz sama wszystko kupić i zapłacić.
 
hej laseczki , wyniki dobre , prolaktyna za niska troszke ale reszta ok.Ponawiam pytanie czy brała któraś z Was ORGAMETRIL?chodzi mi o to że mam brać 3 miesiące a jakby coś wyskoczyło (fasolka) w tych miesiącach ? to czy to nieszkodliwe jest dla dzidzi?buziaki;-)poczytaam na innych forach o tych tabletach i jestem załamana , nie wiem czy mam je brać czy nie , pomóżcie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Anulka16 niestety nie pomogę. Nie brałam ani nie znam leku. Zapewne znajdą się dziewczyny, które pomogą w Twojej sprawie.
Cieszę się, że wyniki masz dobre.
 
Do góry