reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

witajcie Kobitki ja jutro jade odebrać wyniki badań histopatologicznych , powiedzcie czego moge sie spodziewać . Czy te badania ukaża przyczyne dlaczego ciąża obumarła i z jakich powodów?Ja swoje Maleństwo straciłam w 10tc , mam już syna (11lat) w pierwszej ciąży nie dolegało mi dosłownie nic , przy tej wyniki też były ok . Dodam jeszcze że krew mam arh- a mój m. ma 0rh+ ale konfliktu nie było.
 
reklama
anulka już pewnie badania odebrałaś i te info nie będzie Ci już potrzebne... Jak odbierałam swoje histo-pat to czytał je najpierw przy mnie starszy lekarz i na moje pytanie czy badanie pokazało przyczynę powiedział tylko, że w jego 30-letniej praktyce ani razu nie widział żeby wynik badania hist-pat dał na to odpowiedź. Powiedział że co najwyżej wynik może pokazać czy przyczyną był zaśniad.
 
a ponadto (kończąc za Poroniona84) potwierdza czy była ciąża czy nie. Ogólnie mówiąc badanie histopatologiczne nie wnosi niczego ważnego, więc nie ma sensu się "napalać" na wyniki.
 
witajcie dziewczyny odebrałam dzisiaj do końca moje badania a wizyte mam dopiero 13 maja i prosze was o pomoc bo nie wiem co mam myśleć i czego się spodziewać bo wyszło mi;stwierdzono obecność przeciwciał;
przeciwjądrowych o typie świecenia homogennym+ziarnistym,w mianie1:320
norma jest1:160
metodą2Fanty-dsDNA:WYNIK WĄTPLIWY
przeciwciała przeciwkoB-2 glikoproteinie
klasa IgG2,11 norma;2
i przeciwciała cytotoksyczne przeciw wyizolowanym limfocytom dawcy
surowica badana;100%komórek martwych norma od 0%-10%
prosze jak się w tym orientujecie to mi pomóżcie dziękuje z góy za odpowiedz poza tym wszystkie pozostałe badania w normie
zaczynam już szaleć a do wizyty jeszcze miesiąc
 
a ja we wtorek ide zrobić badania -ca125, progesteron, prolaktyna, ft4, tsh3 , i coś o endometriozie ale nabazgrane jest tak że nie moge dokładnie przeczytać , zobaczymy co wyjdzie :blink:w ciąży robiłam na tokxoplazme i wyszło że miałam już kiedyś , coombs też ujemny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam, zrobiłam dziś te wszystkie badania o których pisałam wcześniej koszt 308 :no:zł po prostu masakra no ale czego sie nie robi aby znowu zaskoczyć i cieszyć się Fasolką :tak:. 29 kwietnia jade na konsultacje do mojego gina.
 
reklama
Czekaliśmy z niecierpliwością na wyniki naszych kariotypów, a tu okazało sie, że badania nie wyszły ani moje ani męża. Musieliśmy powtórzyć pobranie krwi i znowu czekamy do 6tygodni. Nie wiecie czy ciąża będzie miała wpływ na mój wynik?, jakos nie przyszło mi do głowy żeby się zapytać...
anulka, u mnie w wyniku histo-pat była informacja o stanie zapalnym dla mnie to była informacja dość istotna, bo miałam w szyjce macicy bakterię e. coli i mogła się ona przyczynic do poronienia. Powodzenia życzę w staraniach:-)
 
Do góry