reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

reklama
Witam często Was podglądam ale zdecydowałam się napisać dopiero teraz.Straciłam już dwa aniołki,(2005, 2009)jednak staramy się o dzidziusia, obecnie jednak czekam na wyniki testów na zespół antyfosfolipidowy.Czy możecie coś więcej powiedzieć o tym ????
 
Moje badania:
morfologia i ob
badanie moczu
toxoplazmoza
tsh3
ft4
wr
antygen hbs
hiv
p/p kardiolipinowe
p/p jądrowe ANA1
homocysteina
czynnik la

teraz jeszcze pewnie cytologia i wymaz.chyba na tym poprzestanę.Badania raczej nic nie wykazały.Zobaczymy co pani dr.powie
 
kochane moje-wiecie może jaki jest koszt zrobienia posiewu z szyjki macicy??? Mój gin zlecił mi toxo IgG IgM oraz TSH F3 i F4 . Jak juz bede miala wyniki to bedziemy robic posiew
 
kochane moje-wiecie może jaki jest koszt zrobienia posiewu z szyjki macicy??? Mój gin zlecił mi toxo IgG IgM oraz TSH F3 i F4 . Jak juz bede miala wyniki to bedziemy robic posiew

Ja za posiew płaciłam 35 zł w Diagnostyce we Wrocławiu. Dla porównania : za posiew z moczu: 25 zł.
 
witam was dziewczyny ja stracilam trzy ciaze pierwsza 6 lat temu poronienie bez zabiegu wszystko samo sie oczyscilo i teraz w maju ciaza blizniacza przestalo bic serduszko 7/10 tyg kolejne staranka w lipcu ciaza we wrzesniu zabieg obumarla ciaza 8/10 tygodni teraz mija 6 tygodni od tego zdazenia porobilam chyba juz wszystkie mozliwe badania i narazie nic z nich nie wynika czekam jeszcze na wyniki czystosci pochwy i p/ciala chlamydia i chelicobakter
czy moze ktoras z was poznala przyczyne poronien czy ktoras stracila trzy ciaze a mimo to ma zdrowe dziecko mam jeszcze sile walczyc ale jak dlugo ??
 
witam cie, wejdz na watek ciaza po poronieniu sa tam inne dziewczyny, byly tu dawniej kobietki ktore poronily kilkakrotnie i wiem ze im pomoglo stosowanie aspiryny i heparyny w ciazy, ja teraz biore acard ale z lekarzem tego nie konsultowalam jeszcze. na ulotce pisze ze mozna stosowac w I i II trymestrze
 
Ostatnia edycja:
dziekuje za odpowiedz napewno moja kolejna ciaza bedzie na heparynie drobnoczasteczkowej ... chociaz z badan na przeciwciala nic nie wyszlo ... a ty w ktorym jestes tygodniu i czy narazie wszystko ok jestes po poronieniu ?
 
reklama
nie poznalam przyczyny i tez nie mam przeciwcial antykardiolipidowych, w cizy jeszcze nie jestem ale moze wkrotce jak sie uda :) chyba ze prace dostane to bede w kropce
 
Do góry