reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania Po Poronieniu

Dzięki za podpowiedź:) Strasznie to wszystko brzmi, ale trzeba miec dobre myśli.
Już sama nie wiem czy wolałabym żeby coś znaleźli i wyleczyli czy zeby okazało się że to przykry przypadek tak jak u mojej siostry....eh.... nie ma co gdybac tylko działac!!! trzymajcie kciuki, jednak takie forum to bardzo przydatna rzecz:**
 
reklama
u mnie nic w wynikach nie wyszło ... take zyję nadzieją że to był przypadek. Ale jestem spokojna, ze je zrobilam. W jak wpadniesz w wir badanek to szybko to wszystko opanujesz ;-)
 
Koti - to chyba dobrze, co ? :tak: już masz z głowy - głowa do góry!!!!
a powiedz mi jako doświadczona w badankach - co to ta mykologia i bakteriologia - w sensie takim - jakie to badanie i co ma na celu?to za jednym razem pobierają?tyle tego,że już się wystraszyłam..
 
Gabrysiu mykologia to sprawdzenie czy nie ma grzybków, bakteriologia czy jakieś paskudne bakterie tam nie siedzą. Mają wykluczyć grzybicę i infekcje, który mogły się przyczynić do nieszczęścia. Ja miałam te wszystkie wymazy za jednym zamachem zrobione, ja leżałam na fotelu a Pani tylko te "szpatułki" zmieniała ;-) Bardzo podobne to badanie do cytologii.

w sumie cieszę się, że nic nie wyszło, ale z drugiej strony nie wiem co było przyczyną. Mam nadzieje, że to był przypadek.
 
Witaj - dzięki - czyli, że to coś innego niż posiew z dróg moczowo-płciowych...
dziś odebrałam wynik z posiewu -
tlenowo:enterococcus faecalis
beztlenowo -flora fizjologiczna
w kierunku grzybów: ujemny
chciałam skierowanie na kolejne badania, ale pan dr powiedział żebym przyszła za tydzień jak mi się @ skończy to wtedy mi da... no a ja mu tłumaczę żeby mi dziś dal - to ja za tydzień przyjdę z wynikami już...Ale NIE pan dr ma zawsze oststnie zdanie...
więc za tydzień idę znowu
 
oj nie wiem czy to nie będzie to samo :confused: ta bakteriologia i mykologia. Musiałabyś gina zapytać. Mój gin bardzo naciska na te badania i mówi, żeby nawet w czasie ciąży kontrolnie wymazy robić, właśnie ze względu na paciorkowca... :-( .
 
ten gin zasugerowal też, zeby na poczatku nastenej ciazy zrobic cytologie - z oznaczeniem hormonalnym :confused:
laboratorim, z ktorym on wspolpracuje takie robi. W czerwcu robiłam cytologie i w opisie cytologii od niego nie tylko mam podana grupe , ale tez opisy kompletnie niezrozumiale dla mnie :confused:. Wazne, ze on je rozumie :-). Poza tym mówi, że ważne by na początku ciąży kontrolować hcg, co jakiś czas robić wymazy.
Jak sobie przypomne mojego gina, który prowadził mi ciąże to mi się nóż w kieszeni otwiera ... olewactwo w pelnej krasie.
 
Dzień dobry dziewczynki;))
dzisiaj miałam mieć wizyte u "poleconego" lekarza ale przesunęli mi na wtorek :wściekła/y:
niestety musze poczekac;(( ale minie wekendzik szybko i później zobaczymy co i jak.
Miłego dnia zycze pozdrawiam:-):-):-)
 
reklama
a ja poszłam do laboru nowego z myślą zbadania CMV a tu dupsko, bo nie robią tych badań, tylko toxo, cóż za śmieszny labor?? No i nic pójdę więc albo u mnie w szpitalu albo gdzieś indziej
 
Do góry