reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja przy Julce miałam na przedniej scianie i przynajmniej tych bolacych rozpychan nie czułam tak jak teraz

wazne ze nie zasłania ujscia szyjki co uniemozliwia poród naturalny
 
reklama
ja przy Julce miałam na przedniej scianie i przynajmniej tych bolacych rozpychan nie czułam tak jak teraz

wazne ze nie zasłania ujscia szyjki co uniemozliwia poród naturalny

no dokładnie :-)
problemem jest łożysko przodujące.
ja też mam na przedniej ścianie i dlatego wciąż posądzam Maleńtasa o lenistwo ruchowe ;-)
 
Ja oddając mocz nie robiłam od razu jak to piszecie z pierwszego siku, trochę upuściłam. Wczoraj zaniosłam kolejną próbkę ale prywatnie, zobaczymy jaki teraz będzie wynik. Kaczkę wymyłam ze wszystkich stron:dry:
 
Umowilam sie na USG 4D na 19 grudnia. Chce,zeby mi sprawdzili to lozysko na porzadnym sprzecie, oprocz tego przeplywy, wielkosc dziecka, szyjke itd. Zdaje mi sie,ze wczoraj ten lekarz za pochopnie powiedzial,ze to 3 stopien. W 28 tyg, mialam 1 stopien...
No i jeszcze mi powiedzial, ze zblizam sie juz do konca. Mam nadzieje,ze chodzilo mu o termin porodu, a nie o to, ze za bardzo niedlugo urodze.

Hmmm, ja bym tak nie liczyła że do terminu sie zbliżasz, tylko, że do porodu :-p. A przy okazji do terminu. Ale myslę że do stycznia dotrzymasz, tylko jakos szykuj sie na urodzenie przed terminem niż po :-p.

Zapisałam się do ginki na 12, powinnam na 19, ale jakoś wolę wczesniej. Ostatnio snia mi sie porody, wogóle sny pozbawione logiki (koleżanka rodziła, był ciężki poród, ale lekarz mówił że będzie dobrze, bo ochraniacz do łóżeczka ma unieruchomiony wkład przeszyciem po bokach :baffled: - takie to było logiczne w snie :-p). I najpierw bałam się, że rozdwoje sie za wczesnie a teraz mam jakies chore jazdy że doczekam terminu z om i jeszcze dalej :baffled:. No takiej nie dogodzisz...
 
Ania - mój gin tez mi nic nie mówi, a ja też się jakoś o to nie pytam - w sumie to On mało co komentuje, ale pewnie gdyby było coś nie tak to by powiedział :-p
 
ja również nic o gin nie usłyszałam o stopniu łożyska, ale twierdzę jak mamjakty jak by było coś nie tak to na pewno mówiłby od razu!
NA 4D też się wybieram do Krakowa..ale tak mi schodzi...ale myślę że przed świętami się zmobilizuję..dobrze ze mam tam znajomą i nie muszę długich terminów ustalać
 
O ja teraz dopiero doczytałam, że łożysko mam na przedniej ścianie, a wg usg robionego pod koniec 33 t.c. jest stopnia I, ale myślę Celinko, że to rzeczywiście różnie z tym sprzętem bywa, więc spokojnie;-)
 
Celinko na pewno jakies niedomowienie i wszytsko bedzie ok.
Ja dzisiaj odebralam posiew moczu i wymaz z pochwy. Mocz czysciutenki wiec te bialko w moczu u mnie to byl jakis przypadek i nie grozne.
W pochwie mam jakas bakteria ale ta podobno ma byc wiec wszystko ok..
Tylko odkad biore isoptin i fenoterol to mnie leb boli non stop...
 
reklama
dziewczyny a ja troche z innej beczki. Czy ktoras z was robila glukoze 75g? Zastanawiam sie jaka jest norma? Bo ja bede robic w nastepnym tygodniu.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry