reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja hemoglobiny mam 12,4
leukocyty mam 8,7
A szwy położna mi ściągnęła po tygodniu. Jedynie w środku tą śluzówkę miałam zszywaną rozpuszczalnymi i one mi co jakiś czas same wychodziły pod czas mycia. Po 8 tygodniach poszłam na wizytę kontrolną do gina i zrobił usg i wszystko było ok.

Jutro też lecę na badania.

Rondzia nie martw się.

mamjakty
co do luteiny to nie mam pojęcia. Może przedzwoń do gina i się spytaj czy musisz odstawić.

A ja idę we wtorek do ginka i to będzie 33 tc i chyba za wcześnie na pobranie tego posiewu.
 
reklama
Mamjakty o ta luteine musisz lekarza spuytac. Moim zdaniem dobrze by bylo, gdybys ją przyjmowala przez ten czas doustnie, ale lepiej spytaj lekarza.
 
macie racje, jak będę dzwonić do mojego lekarza po wynikach moczu to się o to zapytam - ciamajda ze mnie, że od razu tego nie zrobiłam :baffled:
 
No ja odebrałam kontrolne wyniki hormonów tarczycy..FT3 jest już w normie, FT4 wzrosło do 7, 5, ale to nadal za mało, bo norma od 10, a TSH spadło poniżej normy do 0,33 a norma 0,47, poprzednie było w normie. Tak, że szaleje mi ta tarczyca, szleje:-(, na szczęście jutro wizyta i lekarz powie, co dalej.
 
Asia najwazniejsze, ze cos sie po lekach zadzialo w dobrą strone. Trzymam za Ciebie kciuki. Tarczyce podobno bardzo trudno uregulowac niestety :-(
 
Ja jutro odbieram badania, pewnie wskocze na 100 euthyroxu już, ale zobaczymy. I jutro wizyta, zobaczymy czy Groszek wdał się w brata i potrzyma mamusię w nerwach przewracając się nogami do dołu...
 
ja w końcu byłam na wizycie i w zasadzie wszystko jest tak jak ma być, oprócz wyników krwi- bo nadal mam jeść tabletki z żelazem..aż do 36 tc....
miałam dzisiaj pierwsze ktg- ale nie za długo bo wszystko tez było w porządku, tylko za nic nie mogłam poczuć ruchów dziecka podczas pomiaru..
 
No ja wczoraj po wizycie. Mam sie nie denerwowac bo te bialko jeszcze o niczym nie swiadczy. Kazal zrobic posiew i zrobil wymaz z pochwy. Z dzieckiem wszystko w porzadku, rosnie jak na drozdzach..
 
reklama
Asia to tarczy to się nie przejmuj, bo w ciąży lepiej jak TSH jest niższe. Ja np. mam niedoczyność, a lekami mam tak obniżone TSH że można bybyło stwierdzić nadczyność - a wszystko to dla dobra maluszka. Także normy swoją drogą, a wyniki w ciąży są do indywidualnej interpretacji, tak czy inaczej najwążniejsze jest ft3!
Ja się będę kuła w poniedziałek :baffled: - nie za bardzo to lubię, ale cóż...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry