reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a ten posiew, o którym piszesz Celinko - to jak się go robi? normalnie jak robię sobie badania typu mocz, morfologia, glukoza - to tam mogę poprosić żeby mi taki posiew zrobili? tak na miejscu?
 
reklama
aha - czyli raczej ginekolog takie badanie robi - spytam go przy następnej wizycie -dzięki, że o tym napisałaś, bo pojęcia nie miałam, że takie badanie trzeba robić!
 
z pochwy - ja dostałąm sprzet do łapki i robiłam sobie sama i zawoziłam do sowjego laboratorium bo to które jest przy szpitalu za kazdym razem miało inne bakterie wychodowane i ja sie potem antybiotyków nawkładałam ;-)
Robiłam kilka posiewów bo chciałam rodzic w wodzie a to do tego konieczne

Ale dzieki Celinka ze mi przypomniałas ...
 
Ja posiew miałam robiony przy standardowej wizycie 3 tygodnie temu i właśnie niestety wyszły mi paciorkowce teraz muszę troszke odczekać ponieważ brałam antybiotyki na zapalenie oskrzeli a na te paciorkowce też dostanę antybiotyk i globulki narazie gin kazał zrobić miesięczny odstęp w antybiotykach żeby mnie nie faszerować , no i przy porodzie też mi będą podawać antybiotyk bo ponoć nie ma pewności , że te paciorkowce się nie pojawią spowrotem w każdym momencie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Najciekawsze jest to że ja nie mam żadnych dolegliwości swędzenia , pieczenia itp. związanych z tym paciorkowcem??
 
mi glukoza wyszla 61-na czczo i 121-po godzinie 50gram glukozy....duzo si podniosla no nie...
ale w normie to ok.
ciekawe czy tu mi zrobia tego gronkowca(watpie)
 
Ania to sie upomnij... u nas to badanie nie jest drogie 3 lata temu płaciłam 20 zł.. wiec najwyzej sama sobie za nie zapłacisz
 
to ja już wiem, że muszę lekarza o ten posiew spytać, a co jeszcze powinno mieć się robione? nie miałam cytologii robionej - może tez powinnam się upomnieć..?
a czystość pochwy, to co to jest - bo koleżanka miała coś takiego robionego - tylko, że Ona chce w wodzie rodzić i tam więcej badań trzeba mieć.
 
reklama
cytologię w ciąży też powinno się zrobić. Ja teraz nie miałam robionej ale miałam robioną w lutym tego roku także jest świeża.

Przy Oliwii miałam robioną cytologię w ciąży
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry