reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, normy - nasze watpliwości i pytania

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
aha a jeśli chodzi o glukozę to lekarz mi kazał właśnie zrobić. powinno się to zrobić niby do 28 tygodnia więc myśle że w przyszłym tygodniu to zrobię. nie wiem jak jak dam radę, wprawdzie słodzę ale tylko 1 łyżeczkę, więc może być ciężko, nie lubię takich przesłodzonych rzeczy, ale dam radę.
 
reklama
Ja jak Wam pisalam wyniki na watrobe i tarczyce mam ok. Lekarz powiedzial ze spokojnie moge chudnac dalej.
Dzisiaj bylam na glukozie. Z cytrynka pycha byla... Ja herbate slodze 3 lyzeczki wiec duzej roznicy nie zrobilo hehe... Jutro wyniki.. A dzisiaj pierwsza szkola rodzenia
Rondzia, fajnie, że Ci glukoza weszła bez problemu i jeszcze fajniej, że wyniki masz dobre :-)
 
No troche mnie ten spadek wagi martwil, bo jakby nie bylo poczatek ciazy to to nie jest. Zwlaszcza jak sie na mnie patrzy...
 
co do ciśnienia to miałam takie na wizytach: 126/88, 110/80, 124/80, 125/79 i jest ok. Pamiętam że przy Oliwii koło 30 tygodnia ciąży w gabinecie miałam 130/80 i lekarz kazał już w domu mierzyć sobie ciśnienie ale w domu wracało do normy także wtedy tylko raz mi tak skoczyło. Na kolejnych wizytach już miałam ok.

kasia@kruszyna
o mnie też glukoza jeszcze czeka. Już sobie glukozę zakupiłam. I dzisiaj zadzwoniłam czy po wypiciu muszę tam siedzieć 2 godziny czy mogę pojechać do domu (mąż mnie zawiezie i potem odwiezie) to powiedziała tak mogę pojechać tylko żeby w domu za bardzo nie ruszać się. Przy Oliwii też tak zrobiłam. A i mam wsiąść sobie cytrynę
 
to ja dziś mierzyłam ciśnienie i takie sobie chyba, to drugie mam poniżej 80, ale pierwsze za to różnie - raz poniżej 140, raz powyżej a za trzecim razem powyżej 150 :baffled: chyba zacznę sobie mierzyć tylko raz dziennie...
 
o, to ja chyba źle mierzę, bo w sumie od razu jak pokonam schody (dom ma 2 pietra, my na drugim urzędujemy) - jutro inaczej sobie zmierzę ;-)
 
u mnie generalnie cisnienie trupie .. ale za to na wizytach wzorcowe...
Jak szłam rodzić JJulkę to na izbie wyszło mi 155 na 100 ale siostra powiedziała ze zmierzy mi zachwile bo to pewnie ze stresu bo jak mi takie wpisze to zaczna mnie leczyc na nadcisnienie i jescze mnie pokroją... Miała racje za 20 min było wzorcowe:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry