reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania - jakie i kiedy?

reklama
Na porod w wodzie trzeba miec pozwolenia od lekarza, bo tylko jesli ciaza przebiega bez zaklocen to mozna rodzic w wodzie.
 
no tak w sumie co tu planować
zobaczymy co tam sobie wymyśli dziedziak i jak się ułoży itd to pewnie rozwiąże się samo
 
agao w takim razie to bardzo dziwne. Ja jestem w 11 tyg i dokładnie wczoraj byłam u mojego lekarza pierwszy raz z wynikiami. Zważył mnie, zbadał ciśnienie itd i załozył kartę ciąży którą mam nocić przy sobie.
 


on coś gadał na samym początku może zapomniał

wcale mnie nie waży ani nie mierzy ciśnienia
jest roztargniony ma tabuny pacjentek chociaż chodzę prywatnie
 
idę do niego w tą środę po skierowanie na następną morfologię to mu przypomnę, bo przecież musze mieć przynajmniej grupę krwi jakby coś nikt nie uwierzy mi na słowo
 
reklama
Czy może ktoś mi pomóc rozszyfrować wyniki cytomegalii? Nie mogę tego nigdzie namierzyć...
IgM mam ujemne, ale IgG 38 AU/ml. Czy to zły wynik? podobno norma IgG jest poniżej 15...
 
Do góry