reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
Dziewczyny,
Macie wieksza wiedze i doswidczenie, pomozcie…
Beta z poniedzialku 1.7
Dzisiaj 2.6….
Niby wartości malutkie aczkolwiek rosną więc jeszcze trzeba weryfikować i nie odstawiać leków. Znam przypadek dziewczyny która miała w 8 dniu betę zerową lekarz kazał odstawić leki, ona nie posłuchała a za dwa dni ponad tysiąc beta zdrowe bliźniaki. Powodzenia ✊
 
Ja przy pierwszej procedurze mimo że nic praktycznie nie rosło czułam ciągle klucie i pobolewanie jajników. Przy tej obecnej czułam dużo intensywniejszy ból, straszny dyskomfort przed punkcją i do dnia wczorajszego czułam się i wyglądałam jak w 9 miesiącu ciąży 🤷 te odczuwanie jajników podczas stymulacji jest kwestią indywidualną. Powodzenia

Mogę podpytać o Twoją pierwszą procedurę? Jakie leki, co poszło nie tak? Ja w poniedziałek miałam pierwsze USG po 6 dniach menopuru 150. Mój estradiol wynosił 76.... W pt kolejna wizyta a ja nie mogę spać ze stresu.
 
Mogę podpytać o Twoją pierwszą procedurę? Jakie leki, co poszło nie tak? Ja w poniedziałek miałam pierwsze USG po 6 dniach menopuru 150. Mój estradiol wynosił 76.... W pt kolejna wizyta a ja nie mogę spać ze stresu.
Leki Ovaleap i Menopur. Jednostki początkowe jak dobrze pamiętam 37.5 / 100 na samym początku stymulacji wytworzyło się bardzo dużo pęcherzyków antralnych właściwie jak się później okazało dużo za dużo bo zablokowały się w jajnikach i wybiły się tylko dwa i dominowały do końca stymulacji rosły.Po zastrzyku na blokowanie jeden pękł i zostałam z jednym co dla mnie było absurdalne żebyś się poddawała narkozie i wyciągała jeden . Podjęli decyzję że zrobią mi stymulację po stymulacji czyli z jednej fazy od razu w drugą ale nic z tego zero pęcherzyków estradiol wolno rósł później zaczął spadać i wiedziałam że nic z tego nie będzie.
 
Niby wartości malutkie aczkolwiek rosną więc jeszcze trzeba weryfikować i nie odstawiać leków. Znam przypadek dziewczyny która miała w 8 dniu betę zerową lekarz kazał odstawić leki, ona nie posłuchała a za dwa dni ponad tysiąc beta zdrowe bliźniaki. Powodzenia ✊

Dziekuje za informacje :)
To moj pierwszy transfer i bycie tu na forum, wiec nie znam nawet historii z takimi happy endami :)
 
Który masz DC?
Zaczęłam stymulację od 5 dc, a pierwsze badanie estradiolu było po 6 dniach stymulacji a więc w 10 dc.
Ogólnie to w poprzednim cyklu do 21 dc anty, od 22 dc Gonapeptyl Daily (dalej biorę codziennie), i w 5 dniu po krwawieniu z odstawienia wzięłam pierwszy zastrzyk.

Dodam że to moja druga stymulacja. Pierwsza w czerwcu, protokół krótki, stymulacja gonal f od 3 dc przez 11 dni. Estradiol na końcu 2250, dużo pobranych pęcherzyków i .. 4 komórki, ostatecznie wszystkie padły więc nie było co zapładniać. Wyczytałam że na wysokie amh (8) lepiej sprawdza się menopur, a u mnie jeszcze większe nic...
 
reklama
Leki Ovaleap i Menopur. Jednostki początkowe jak dobrze pamiętam 37.5 / 100 na samym początku stymulacji wytworzyło się bardzo dużo pęcherzyków antralnych właściwie jak się później okazało dużo za dużo bo zablokowały się w jajnikach i wybiły się tylko dwa i dominowały do końca stymulacji rosły.Po zastrzyku na blokowanie jeden pękł i zostałam z jednym co dla mnie było absurdalne żebyś się poddawała narkozie i wyciągała jeden . Podjęli decyzję że zrobią mi stymulację po stymulacji czyli z jednej fazy od razu w drugą ale nic z tego zero pęcherzyków estradiol wolno rósł później zaczął spadać i wiedziałam że nic z tego nie będzie.
Czy masz wysokie amh też? Pewnie u mnie dzieje się to samo....
 
Do góry