reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
No lekarz mówił, że prawdopodobnie w sobotę zobaczymy co dziś powie o 13:00 mam oddać krew a na 15:00 wizyta...

A po takiej punkcji długi się leży w klinice?
Ja leżałam z godzinę po przewiezieniu na salę pozabiegową . Dostałam kroplówkę przeciwbólową mogłam się napić później zjeść usiąść i pomału się ogarniać do domu jeśli nie występowały zawroty głowy.
 
U mnie lekarz bał się hiperki, ale powiedział, że wszystko idealnie 😅

Też mam taką nadzieję i mam nadzieję, że Dess powtórzyła betę 🙄
powtórzyłam , ale to samo.. jakoś przeczucie od samego początku mnie nie myliło... Zatem życzę Wam powodzenia wystarczy, że mi się nie udało 3mam mocno za Was kciuki ✊️ Ja dochodzę do siebie ale nie podejdę do transferu kolejnego w tym jeszcze cyklu za namową doktor chyba muszę odpocząć od hormonów myśli i ciągłych badań i wyjazdów... cóż jestem z wami całym sercem ❤️
 
powtórzyłam , ale to samo.. jakoś przeczucie od samego początku mnie nie myliło... Zatem życzę Wam powodzenia wystarczy, że mi się nie udało 3mam mocno za Was kciuki ✊️ Ja dochodzę do siebie ale nie podejdę do transferu kolejnego w tym jeszcze cyklu za namową doktor chyba muszę odpocząć od hormonów myśli i ciągłych badań i wyjazdów... cóż jestem z wami całym sercem ❤️
Tak mi przykro 😒 miałam do końca nadzieję że jeszcze nie zrezygnowałaś powtórzysz betę i będzie rosła 😢 jeszcze usłyszysz słowo mama zatęsknisz za ciszą spokojem i porządkiem w domu 😁 odpoczywaj i zbieraj siły 🍀💚✊❤️❗
 
reklama
powtórzyłam , ale to samo.. jakoś przeczucie od samego początku mnie nie myliło... Zatem życzę Wam powodzenia wystarczy, że mi się nie udało 3mam mocno za Was kciuki ✊️ Ja dochodzę do siebie ale nie podejdę do transferu kolejnego w tym jeszcze cyklu za namową doktor chyba muszę odpocząć od hormonów myśli i ciągłych badań i wyjazdów... cóż jestem z wami całym sercem ❤️
Ja też już się niedawno napłakałam zaczął boleć mnie brzuch jak na okres dość mocno że nospe wzięłam a to dopiero 2 dpt 🤷 wpadłam w panikę jak to Ja oczywiście 😢
 
Do góry