reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
Hej Ciotki 🙂 ♥️
Życzę każdej cioci sił do walki, a napewno się uda ♥️

My dziś byliśmy na badaniach połówkowych i w końcu wiemy kto ze mną mieszka 🙂 od pierwszego dnia po transferze mój partner mówił mi do brzucha że córcia itp i sie sprawdziło - jest dziewczynka 🙂🍀
Gratulacje ❤️ Duzooooo zdrówka dla was kobietki 😘
 
Super ♥️ Gratulacje ♥️ jak duża jest już córcia ?
Waży 293g (wg lekarki jest w dolnej granicy normy wielkości i wagi) a w cm nie pamiętam bo zapomniałam ile powiedziała bo mnie rozproszyła tą wagą a w rozpisce są różne wymiary które musiałabym przetłumaczyć 🙈🙂
Wg wagi i wymiarów jest duża na 19 tydz a ja mam 20+2 więc o tydzień młodsza 🙂
 
Waży 293g (wg lekarki jest w dolnej granicy normy wielkości i wagi) a w cm nie pamiętam bo zapomniałam ile powiedziała bo mnie rozproszyła tą wagą a w rozpisce są różne wymiary które musiałabym przetłumaczyć 🙈🙂
Wg wagi i wymiarów jest duża na 19 tydz a ja mam 20+2 więc o tydzień młodsza 🙂
A no to już prawie 300 gram szczęścia ♥️ i połowa za nami 🙈 kiedy to zleciało ja się pytam 😂
 
reklama
A no to już prawie 300 gram szczęścia ♥️ i połowa za nami 🙈 kiedy to zleciało ja się pytam 😂
Nie mam pojęcia gdzie ten czas uciekł 🙈 dopiero co startowałyśmy do punkcji i transferu i dzieliłyśmy się strachem który towarzyszył nam ten sam co dziewczyną tutaj teraz 🙈
A teraz... Jeszcze druga połowa i zobaczymy nasze szczęścia ♥️ 🙂
 
Do góry