reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

reklama
teraz po odstawieniu leków dostaniesz miesiączkę ale nie wiem jak to się ma do stymulacji odrazu zadzwoń sobie do kliniki najlepiej 😘✊
W piątek jeszcze powtórzę betę ... Jak będzie na minusie to odstawie leki i zapisze się do lekarza przed @ może zdążę na wizytę, żeby przegadać właśnie tą stymulację.
 
a może jeszcze jest szansa ? Że beta wzrośnie?
Nie wiem, nie czuje tego w sumie jakoś.
Badałam jeszcze estradiol i progesteron, trochę też mały - ale jeszcze duphaston biorę.
Najgorzej, że człowiek się zastanawia teraz co poszło nie tak 🙄
 

Załączniki

  • Screenshot_20221026_124334_com.android.chrome_edit_90830322827285.jpg
    Screenshot_20221026_124334_com.android.chrome_edit_90830322827285.jpg
    60,8 KB · Wyświetleń: 33
Nie wiem, nie czuje tego w sumie jakoś.
Badałam jeszcze estradiol i progesteron, trochę też mały - ale jeszcze duphaston biorę.
Najgorzej, że człowiek się zastanawia teraz co poszło nie tak 🙄
powtórz, a nóż wyskoczy w górę, u mnie jak zrobiłam pierwszy raz to miałam 1,10 a proga 11 drugi raz po 48h beta też 1,10 a próg 9.5 mimo że brałam 3x2 lutinus i 2x1 taki żel z progesteronem crinone, po 4 dniach dostałam okres...
 
Nie wiem, nie czuje tego w sumie jakoś.
Badałam jeszcze estradiol i progesteron, trochę też mały - ale jeszcze duphaston biorę.
Najgorzej, że człowiek się zastanawia teraz co poszło nie tak 🙄
Zdecydowanie powtórz bo jeszcze może śmignąć. Ja miałam podany zarodek 5 dniowy i 6 dni po transferze betę 4.7 A ty ilu dniowy zarodek miałaś podany ?
 
reklama
Będzie co będzie...
Tylko teraz nie wiem, czy jeśli będziemy mogli to podejść od razu do drugiej procedury 🙄 bo jak te komórki miałam zdegradowane, czy następnym razem nie będzie znów takiej klapy... Może teraz to był taki jednorazowy wybryk 🙄
Chciałam też zmienić lekarza - ale jednak ten wie , że coś poszło nie tak i może by zmienił dawki lub leki...

A ostatecznie do 3 procedury przygotować się porządnie i zmienić lekarza.
 
Do góry