reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania do invitro - przygotowania 🙏🏻✊🏻

Hej dziewczyny.
Jestem po punkcji jajników 28.09, transfer odroczony bo miałam ponad 15 komórek pobranych. Czekają na nas 2 mroziaczki ❄️❄️ 🙂 rozpoczęłam cykl na estrofemie czekam na wizytę u lekarza i na termin transferu. Stresik jest ale jestem pozytywnie nastawiona 🙂
może jakieś rady przed transferem? Co jeść, czego unikać? Chyba się nie doczekam 🙈
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ✊✊
Super rezultat :-)
Ja akurat miałam świeży transfer, więc jedyna konkretna rzecz, którą zrobiłam pomiędzy punkcją a transferem to... uraczenie się czerwonym winem :-D A tak poza tym to w sumie od paru miesięcy byłam na podobnej, zdrowej diecie, więc bez wielkiej różnicy przed transferem... Odstawiłam tylko suple brane specjalnie przed punkcją "na dobre komórki" ;-)
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jestem po punkcji jajników 28.09, transfer odroczony bo miałam ponad 15 komórek pobranych. Czekają na nas 2 mroziaczki ❄️❄️ 🙂 rozpoczęłam cykl na estrofemie czekam na wizytę u lekarza i na termin transferu. Stresik jest ale jestem pozytywnie nastawiona 🙂
może jakieś rady przed transferem? Co jeść, czego unikać? Chyba się nie doczekam 🙈
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny ✊✊
Witamy w naszym skromnym gronie 🙂 Ja przed transferem zadbałam o zdrową dietę, dużo owoców i warzyw, przeszłam na kawę zbożową 🙈 Nie wiem czy to nam pomogło ale udało się za pierwszym razem teraz mamy 18 tydzień ciąży ♥️ Po samym transferze byłam już na wolnym ponieważ pracuje w warunkach szkodliwych, odpoczywałam, pełen relaks tylko cierpliwości trochę brakowało 😂
 
Hej dziewczyny dzwoniła do mnie położona ... Że jutro ma być transfer, nie za szybko? 🙄 Nic nie gadała o komórkach bo mam dzwonić do embriologow. Zadzwonię tam o 13:00 i zapytam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry