reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No własnie tak sie zastanawiałam, tylko oni pewnie mnie tam wysmieja ze dupe zawracam i ze to zwykle odchody. eh.. te szpitale:-( U Ciebie to było w pierwszym tyg a u mnie to juz trzeci
 
Ostatnia edycja:
reklama
kitki nie wysmieja nie maja prawa, ja jak pojechalam jak mi 3 skrzep wypadl powaznie mnie potraktowali...poza tym krwotoki i po dluzzym czasie moga sie pojawic nie tylko zaraz po operacji, a zywa czerwona krew w bardzo duzych ilosciach nie jest dobra oznaka...lpiej na zimne huchac...jedz kochana bnedziesz psokojniejsza i bezpieczniej bedzie....


pamietam ze moje odchody tez mialy rozne kolorki niby juz brunatne a pozniej byly i rozowe ...ale w szystko bylo w granicach normy, a jak bardzo duzo jest nagle elepiej sprawdzic czy cos tam nie poscilo....
 
Hej dziewczynki my już jesteśmy od wczoraj w domku:)
17.03.2009 o godzinie 12:53 pzyszedł na świat przez cc nasz synek Dominik. Waga 3210 gram, wzrost 50cm. Jest śliczny i zdrowiutki. A my jesteśmy najszczęsliwszymi rodzicami.

Pozdrowienia i gratulacje dla pozostałych mamusiek i ich dzieci.
 
Viola ja jestem umówiona na 27-go w piątek o 8 rano. mam być 6 h bez jedzenia i picia więc chyba jednak cc, chociaż na skierowaniu mam napisane,że "do porodu, na patologię ciąży ewent. cc". nie wiem, co będzie to będzie. mogłabym rodzić sn jakbym miała gwarancję że dadzą mi zzo, a IMID chyba niechętnie podaje znieczulenie. mojej siostrze nie dali...
no nic ale bądźmy dobrej myśli :-)

ewelcia dzięki za szczegółowe wyjaśnienia i instrukcje !
 
Ostatnia edycja:
Hejka

Od 12 marca JESTEM MAMUSIĄ

maciuś urodził się o 8:48
waga: 3840
wzrost: 56

mój skarbek
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry