reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hejka,
dziś wreszcie niezła pogoda w Wawie :-) jesteśmy po spacerku. powiem szczerze,że ledwo doszłam do domu. ciężko już i mała napiera na spojenie :confused:

magmil ale masz faaajnie, że juz za chwilę będziecie w domku :-)
ewelcia to mnie przeraziłaś tym bólem pleców. zaczynam się bać tego zzo. czy oni nie umieja tego prawidłowo zrobić? na stronie o znieczuleniach jest napisane,że b.rzadko zdarzają się jakieś powikłania, a tu masz-dwie z Was mają bóle głowy....
Viola to jednak we środę masz cc w IMID? możemy się nie spotkać...
Myfa miałam kilka operacji w życiu i zawsze mówią że ostatni posiłek na 6h przed zabiegiem.
Agusia, teściowa coś zamotała ale pamietaj,ze kiedyś nie było tylu alergików i nie mówiło sie o tym,że pierze uczula, raczej uważało się je za super zdrowe bo ciepłe ;-) nie chciała źle a Ty się nie nakręcaj bo znowu Ci ciśnienie podskoczy :tak:




 
Ostatnia edycja:
reklama
Evulek nie wiem ile w tym prawdy ale lekarze mnie uprzedzali ze tak tez moze byc i ze to normalne i ze to nie ma nic wspolnego z tym ze oni np.zle sie wkluli.
O bolu glowy tez mowili.
najwazniejsze podczas wklucia jest aby sie nie poruszyc,mnie a=sie udalo.
mialam mega bolesne skurcze,w krotkich odstepach a jednak dalam rade sie nie ruszyc.
wazne jest tez aby dobrze sie zgiac,wtedy lekarza jest latwiej trafic pomiedzy "(kregi???) i wtedy nie musz nakluwac ponownie.
u mnie za pierwszym razem sie wkluli.
 
Info od Volcan: "Stopniowo się rozkręca, mam straszne bóle krzyża, rozwarcie dopiero na 2 cm. Ale ginek powiedzała, że to już kwestia 6-8 godzin...."
 
nefka ja też miałam masaż szyjki macicy ale nie było tak źle troszke bolało ale do zniesienia i pomyśl że to pomoże ci i szybciej rozwarcie się zrobi :tak:
 
malineczka napisała:


"Czesc mam na imie Zuzia chciałam sie przywitac, urodzilam sie 22.03 o 24:30,
waze całe 3400 i mam 53 cm wzrostu. Pozdrawiam razem ze szczesliwymi rodzicami."
 
Dziewczyny do kiedy miałyście odchody poporodowe??? ja tydzień po cesarce nie miałam juz prawie nic, nosiłam tylko cieniutkie wkładki. cieszyłam się ze tak szybko minęło bo wszyscy mówili że to tak ok 4-6 tyg. zazwyczaj trwa. Po paru dniach znow sie zaczęło ale tylko wtedy jak odciągałam pokarm, stwierdziłam że to chyba ok zwłaszcza ze nie było tego duzo. Az do dzis... normalnie masakra, wypadły ze mnie jakies 3 wielkie skrzepy i wyglada to jak okres, czysta czerwona krew, nie jakies zóltawe odchody:crazy: Powiedzcie mi czy powinnam sie martwic??? W koncu zaraz minie 3 tyg. a odchody zamiast sie zmniejszac sa coraz wieksze, no i te skrzepy:crazy:
Myfa, wydaje mi sie ze Ty kiedys cos pisałas o problemie z obkurczaniem sie macicy, moze Ty mi cos podpowiesz. Kurde martwi mnie to
 
reklama
kitki oj ja mialam kochana podobnie tzn... pamietam ze chyba na 4 dobe prawie wogole nic nie lecialo a nastepnego dnia jak sobie posiedzialam w pozycji dosc niewygodnej pougniatalam macice..to wypadl wielki skrzep nastepnego dnia kolejny wielki jak piesc....udaj sie do szpitala gdzie rodzilas tam ppowinni zrobic Ci usg i pewnie dadza zastrzyk z oksytocyny plus srodek przeciwboloy i bedzie ok..ja tak mialam.....

nie martw sie bedzie dobrze tylko jedz jeszcze dzisiaj na pogotowie....
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry