reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Evulek, to mamy dokładnie te same zalecenia - mam być na czczo o 8 w klinice 27.03. bedzie cc, ew. poród z wywołania. :tak:
 
Vinniki ja tez dwoje dzieci urodziłam sn a teraz z trzecim miałam cc.Jak dla mnie to przy cc jest znacznie mniej bólu niz przy sn.Mnie bolało tylko przy wstawaniu.O karmienie tez sie martwiłam ale karmie i nie ma żadnego problemu,tylko ze zaczełam karmic dopiero od 4 doby.Brzuch juz mam mały, ale w spodnie sprzed ciazy i tak nie wchodze(nosiłam rozmiar 34 i bardzo obcisłe spodnie)zostało mi jeszcze do wagi sprzed ciazy 5 kilo( i troche mnie to dołuje).
Iwona, bardzo dziękuję za info, mam nadzieję, że i w moim przypadku będzie podobnie :tak:
 
malineczka dopiero co gadałyśmy a Ty juz rozpakowana...:-D

wszystkiego dobrego dziewczyny i ogromne gratulacje
 
Malineczka,Caro,Monis gratuluje i zycze wszystkiego dobrego:-)

Noi wiem ze Tanu urodzila-kochana Tobie tez gratuluje.

:-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry