reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Laila to widzę, że miałyśmy identyczną pobudkę .... :-D:-D mnie również obudził mocny skurcz prawej łydki .... i już później nie usnęłam; to pewnie dla tego, że wczoraj zapomniałam przed snem magnezu łyknąć .... :confused2:
 
reklama
Laila to widzę, że miałyśmy identyczną pobudkę .... :-D:-D mnie również obudził mocny skurcz prawej łydki .... i już później nie usnęłam; to pewnie dla tego, że wczoraj zapomniałam przed snem magnezu łyknąć .... :confused2:
ja też wczoraj nie wziełam dopiero dzisiaj rano...
 
to już wiem od czego mnie tak te biodra bolały, to miednica sie rozszerzała. faktycznie jest kilka cm wiecej!!
czy to sie zejdzie po porodzie choc troche?? pytam bo ja pierworódka będę:zawstydzona/y:
madzik, powinno się zejść - ja teraz mam mniej w biodrach niż miałam w pierwszej ciąży, więc zeszło się całkiem ładnie :tak:
 
dziewczyny mam pytanie czy boli was krocze :baffled: nie wiem jak ten ból opisać ale ja miałam ostatnio taki to normalnie myślałam że wszystko mi się rozciąga ale już przestało czasami tylko mnie tak jakby zakuje wizyte mam dopiero w grudniu :eek: mam nadzieję że to nic złego


 
mnie czasem pobolewa albo ciągnie blizna po poprzednim porodzie... myślę, że to normalne, to też się przygotowuje do porodu
 
ola troszke mnie pocieszyłaś ale ja jeszcze nie mam tam żadnej blizny bo jestem pierworódką :-D:eek: ale jak będę u gina to się zapytam jego dlaczego mnie tak bolało albo rwało nie wiem jak ten ból określić

 
to ja mam dzisiaj od rana takie uczucie jakby cały mój brzuch od wewnątrz był pępkiem (to takie głupie uczucie jak się czyści pępek) ja tak dzisiaj czuje dzidzie
 
avanti, czasami boli mnie też w miejscu gdzie blizny nie ma - tak zaboli albo nawet rwie... ale to takie są nagłe chwilowe bóle
Laila, to rzeczywiście dziwnie - ja mam nadwrażliwy pępek, nienawidzę jak ktoś mi go próbuje dotknąć, a teraz jest taki okropnie wystający, to co chwila mnie drażni :-(
 
reklama
Dziewczyny, a może wy mi pomożecie. Od samego początku ciąży mam problemy z bezsennością. Zasypiam bardzo szybko, za to w nocy budzę się i nie mogę zasnąć.Wstaję też bardzo wcześnie. Potem chodzę niewyspana. :wściekła/y: Może któraś z Was też tak ma i zna sposób jak sobie z tym poradzić.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry