reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Byłam dzisiaj na badaniu cukru w krwi po obciążeniu 75g glukozy. Na czczo miałam 80,4, a po 120 min od tego świństwa 189,6. Jutro idę po skierowanie do diabetologa:-(
 
reklama
Miroslava no to sredniawo z tym cukrem.
Dziewczyny,czy ktoras z was sie spotkala z nadmiarem zelaza w ciazy?Mialam tak w 9 tygodniu i teraz w 26 (w 20 tc bylo w normie).Wszedzie pisza tylko o niedoborze:-(
Zaznaczam ze nie jestem szczegolnie miesozerna,na poczatku ciazy ginka mowila ze to normalne bo nie trace krwi z miesiaczka ale mimo wszystko jakos sie niepokoje.Ojciec mowi ze wystarczy odstawic witaminy elevit ktore sa z zelazem i brac tylko folik,ale chcialam tez was sie poradzic.(wynik mam 194 a norma jest 37-145)
Temperatury na szczescie nie mam podwyzszonej wiec chociaz nie jestem przyziebiona,bo sie obawialam.
 
to jak się zacznie koniec lutego, marzec to się rozdzwonią z dobrymi wieściami :))) pewnie ze dobry pomysł:)
 
Miroslava, to wysoki masz cukier
Sara, niestety nie wiem za wiele na temat żelaza we krwi
 
sara ja z zelazem tez nie pomoge...wiem tylko ze zelazo powoduje zaparcia i słabe wiązanie wapnia i magnezu o ile sie nie myle, wiec moga cie skurcze łapac
 
Strasznie bolą mnie bioderka, okolice spojenia łonowego... Mam wrażenie, że zaraz chyba będę rodzić i to wszystko mi się rozszerza... :szok:
 
to już wiem od czego mnie tak te biodra bolały, to miednica sie rozszerzała. faktycznie jest kilka cm wiecej!!
czy to sie zejdzie po porodzie choc troche?? pytam bo ja pierworódka będę:zawstydzona/y:
 
reklama
ale się dzisiaj rano meczyłam :(
obudził mnie taki potworny skurcz prawej łydki a bardzo dawno ich nie miałam.... NIENAWIDZĘ TEGO!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry