reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja mam właściwie odwrotnie - od jakiegoś czasu mniej muszę chodzić do toalety, aż się też czasem zastanawiam, czy to dobrze...
 
reklama
u mnie z kolei po nocy sikam mało tzn o 5 rano(wtedy się budze i nie spie przez godzine przynjamniej:-(), choć potem nawet jak do poludnia nie pije za dużo, i wstane z łóżka kolo 8 rano, to do popołudnia sikam jak najeta.. tak jakby z wcześniejszego dnia..
Nastepnego dnia np sikam bardzo mało, a kolejnego latam jak najeta do wc.. nie wiem to chyba zatrzymanie wody..
Stąd tez moje wahania wagi... raz kg a raz 2 kg wiecej, następnego dnia mniej...
 
mnie od kliku dni masakrycznie boli miednica-normalnie czuje jak sie rozłazi na boki...w cm to tez widac...w biodrach mam juz 110 cm!!!
 
Modroklejka ja mam to samo.Bola mnie biodra,zwlaszcza prawe,az po uda.Tez w cm widze ze mi sie rozlaza.
Do tego dzis jak jechalam na badania krwi i moczu to strasznie zmarzlam czekajac na autobus 20 min i mimo ze mam na sobie rajstopy,jeansy,skarpety,2 bluzki i sweter to mi zimno.Mierze wiec w tym momencie temperature,mam nadzieje ze sie nie przeziebilam:baffled:
 
Drogie mamy przyszle i obecne, czy to mozliwe ze mam taka mocna zgage ze mnie pali w gardle? Juz drugi dzien, a dzis jest to wrecz nie do wytrzymania. az czuje to palenie w glowie przez co nie moge sie kompletnie ruszyc:-(
 
katka mozliwe ze to zgaga...sprobuj popic mleko-ale małymi łyczkami-neurtralizuje kwasy zołakowe

sara...ja na szczescie przezornie wyciagnełam z szafy narciarska kurtke i juz od wczoraj w niej biegam i na szczescie nie marzne...ale miednica boli mnie masakrycznie
 
reklama
tak, takie zwykłe bakalie, w tych brązowych łupinkach, przegryzam kilka i przechodzi :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry