reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Super że jest wszystko ok mój mały urodził się z dużymi jajeczkami i nawet pani doktor nie mogła się nadziwić że takie duże .:-D
 
dobrze ze u dziewczyn wszystko ok...jak któras bedzie miała kontakt to pozdrówcie!
 
fajnie że u Justiny wszystko wporządku :-) a ciekawe co tam u Anitki i Maniulki ma ktoś jakieś wieści :confused:
 
No chłopy się cieszą z dużych jajek, bo to przecież klejnoty rodzinne:rofl2::-D

Pozdrowionka, dla dziewczyn!!!!!!!!!!!
 
Napisalam sms-a do maniulki jak odpisze dam wam znac ok.
Napisalam ze ja pozdrawiamy i calujemy:-):-):-)
 
Wiadomosc od Maniulki:
Hej ja czuje sie rewelacyjnie tylko oni sie czepiaja zla jestem bo tak naprawde nic mi tu nic nie robia od wczoraj nie maja czasu zrobic mi usg chodze i sie prosze mam juz dosc jak dam rade to wytrzymam do poniedzialku i wypisze sie do domu chyba ze zaczna cos robic tez was pozdrawiam i tesknie pa
 
Czesc dziewczyny wrocilam wczoraj do domu!!

Po zdjeciu szwu skurcze mi minely i stwierdzili ze dziecko juz jest dosc duze ze da rade samodzielnie zyc,jezeli porod by sie mial zaczac to bedzie wszystko ok..wiec puscili nas do domku!!

Wiec czekamy na porod:tak:
 
reklama
o matko biedna maniulka, myslałam ze jak ją lekarka kieruje do szpitala to chce ją pobadac czy wszystko jest Ok a ona biedna rozłąka z synkiem i siedzi tam bezczynnie:-( to się musi dziewczyna namęczyć:-( Mam nadzieje że jej zaczną coś robić...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry