reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewelcia - te dolegliwosci to cyba normalne na tym etapie. Mowiłam wczoraj lekarzowi ze mam skrcze ze macica sie stawia i wtedy mam takie raptowne uderzenia goraca, mija to razem ze skurczem. A on na to ze w tym tyg. to normalny objaw i mam sie nie martwic dopoki nie bedzie to regularne i trwajace kilka godzin. No i najwazniejsze ze dzidzia sie rusza.
ja dzis od rana mam problemy z pecherzem. cały czas mi sie wydaje ze chce siku. Ide do yoalety i załatwiam sie normalnie, nic mnie nie piecze, Nie wiem wiec czy to zapalenie czy sprawka dzidzi:baffled: wczoraj lekarz mnie badał i nic nie mowił ze cos nie tak, no ale wczoraj nie bolało mnie jeszcze:baffled:
ech aby dotrwac do konca;-)
 
reklama
Wiadomość od Volcan:
"Witam! Od kilku dni nie mogę nic do was napisaćna BB bo niby się loguję a jak chcę wysłać odp.tookazuje się ze jestem nie zalogowana. A chciałam tak wiele napisac. Byłam u ginka i mały wyciął numer i leży poprzecznie, mam nadzieje, że się odwróci. Waży 2 kg ;-) Pozdrawiam. Miłego dnia!
 
Miroslawa dzieki za info od Volcan.
Ja kiedys tez tak mialam jak ona i przysylali maila z nowym haslem i jak wpisalam to haslo to potem dopiero moglam zmienic je na swoje
 
kurcze dieta cukrzycowa ze smazoną marchewką i gęstym pewnie zaprawianym sosem? kurcze skończyłam żywienie i wiem że takich dań to być nie powinno:-Ddziwne:tak:
A z tym sikaniem to nieźle, badają jej bilans płynów..
 
Edis dzieki za info.
Jak bylam w szpiotalu to lezala ze mna taka laska co ona tez latala t taka banka do kibelka a ja sie zastanawialam co to i po co jej to????
 
No w szpitalu to ja też piłam jak beczkowóz, ciepło i duszno tam było tak, że zwariować można było. Cały dzień i prawie całą noc miałysmy na sali otwarte okno, a i tak duchota była straszna....
 
ATsonia, ja mam takie właśnie bezbolesne hemoroidy jak Ty i pani w aptece poleciła mi AVENOC firmy Boiron (homeopatyczna). mnie pomaga :tak: więc szczerze polecam. jak tylko odczuwam taki niefajny dyskomfort, to sobie dupcię smaruję i jest oki ;-)
no i hemoroidom sprzyjają zaparcia więc musimy jeść lżej teraz i z błonnikiem. czasem jem po prostu jogurty Danone (takie ze śliwką na zaparcia właśnie, zapomniałam nazwę)

dziwczyny się rozsypujcie się , do marca jeszcze troszkę!!!:szok:
i na to grypsko uważajcie paskudne, podobno atakuje oskrzela i płuca !



 
ola_o
ja tez mam tak jak ty uderzenia gorąca, strasznie duze tetno czasem az sie boje ze mi serducho nie wtrzyma, i najgorsze jest to ze czasem mam wrazenie ze sie udusze brakuje mi powietrza:-(

Dzisiaj bylam u lekarza i powiedzial ze widzi drobne zwapnienia łozyska II stopnia. I stwierdzil ze raczej urodze przed terminem.
A zeby bylo smieszniej przed wizyta u lekarza bylam u mojej mamy a ona popatrzyla na mnie i powiedziala jak dla mnie to urodzisz przed terminem czyli jednak cos w tym musi byc.
 
Sms od Justyny ;-):
"Mały waży 2900!Widziałam wielkie jajka a mąż dumny że to po tacie? Nie będę go wyprowadzać z błędu haha zrobili mi usg z przepływem dopllerowskim serduszko super, nerki pęcherz śledziona w porządku buźka zasłonięta ale wargi i nosek bez rozszczepów kręgosłup dobry, główka też.Położenie główkowe podłużne i jestem szczęsliwa :-) :-)"
 
reklama
Ale super wiesci od Justiny:-):-):-).
moj m jak zobaczyl jajka na usg to tez stwierdzil ze to po nim hehe
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry