reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Julia dobrze ze jesteś z nami i jeszcze w dwupaku co najważniejsze :-) co do Twojej sytuacji domowej to aż się wierzyć nie chce żeby bliscy tak Cię traktowali to jest okropne :no::baffled: ale musisz być silna i nie dac sie tym tyranom bezdusznym :tak:
 
reklama
Julia, Kochana, trzymaj się! Wiem, że łatwo tak napisać, a Tobie ciężko, ale musisz być silna dla swoich dzieci. Mam nadzieję, że infekcja szybko minie, niech mąż chociaż te herbatki częściej robi i o jakieś posiłki zadba, to naprawdę chore jak on się zachowuje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Anita, witaj z powrotem!
Pozdrowienia dla Maniulki! To właśnie uroki polskich szpitali, oj, mam nadzieję, że od jutra się zabiorą do roboty i puszczą Maniulkę z powrotem.
 
Witajcie co do bóli to ja też takie mam jak na @ ale niezbyt często.
W środę idę do gina więc dowiem się co i jak.
Najgorsze żę znów biorą mnie zatoki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:to aż niemożliwe jak często choruję w tej ciąży i to na samą końcówkę narzie mam jeszcze psik psik do nosa zobaczymy .
Nic uciekam narazisko
 
Mi z kolei po raz pierwszy odkąd muszę leżec (a to juz 3 tygodnie) twardniał brzuch. W sumie skurczy nie mam, wiec mysle ze zle nie jest. Zastanawialam sie nad ta no spą. Niby lekarz zalecil brac ja 3 razy dziennie ale ja nie bralam i bylo ok (oprocz tego wczorajszego twardnienia).
 
wiecie co? tak piszecie o twardniejącym brzuchu-moj od 3 tyg jest chwilami jak kamien-ale nie jest to ani bolesne ani uciążliwe wiec nie wiąze tego z niczym niebezpiecznym-chyba jak bede teraz u lekarza to sie zapytam co i jak...
 
Modroklejka a moj robi sie bardzo twardy jak tylko chodze albo siedze.Czuje jak sie napina,a przyjemne to nie jest.
Natomiast jak leze to jest troszke twardy ale tak nie czuje tego.
 
Ja poszłam z moim twardniejącym brzuchem w czw. do lekarza i dostałam leki: no-spe forte, fenoterol i isoptin. Fatalnie się po tym fenoterolu czuję, ale poczytałam i okazuje się, że tak ma być. Mnie mój brzuch też nie bolał, robił się twardy jak chodziłam; lekarkę to zaniepokoiło i powiedziała, że zbyt częste skurcze - nawet niebolesne - mogą się skończyć przedwczesnym porodem. Wystraszyłam się trochę, biorę leki i leżę.
 
Hej mam wiadomość od Kasillki

HEj! pewnie zauwazylas, ze nie ma mnie teraz z wami
Od kilku dni nie czuje sie za dobrze, ponoc macica mi sie stawia, do tego doszly bole pdbrzusza jak na @ więc nie ukrywam ze sie boje o małą
W poniedzialek bylam u ginka nie robił usg ale zrobił ktg i z serduchem ok
Ostatetnie o terminie cc dowiem sie 23 02 wtedy tez ide na ostatnia wizyte
Narazie wzielam aspargin i nospe zobaczymy czy zadziala przekaz to cioteczkom z bb
Buziak
 
Julia - przerażające jest to, co piszesz. Większość z nas może liczyć na wsparcie swoich partnerów, a i tak wiadomo w ciąży jak bywa - czasem miewamy podły nastrój. A co dopiero Ty. Trzymaj się dzielna kobieto. Serdecznie Cię pozdrawiam.

Truda - pozdrów Kasiullkę - trzymam kciuki za nią i jej Maleństwo.
 
reklama
Serce boli i skóra cierpnie jak czytam o mężu Juli .
Julia trzymaj się jakoś wiem że to łatwo napisać ale nic innego nie pozostaje zdróweczka dla ciebie i synusia.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry