reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no amnie od rana dzis boli brzuch jakbym sie zatrula tylko ten bol jest momentami,i niewiem co jest grane bo moze tak maly mnie uciska bo czesto mnie kopie,no i bole miesiaczkowe mam i niewiem czy dzwonic do mojej pani doktor,bo ona osttanio na wizycie powiedziala mi ze moge miec takie bole miesiaczkowe do 10razy w ciagu dnia,a wy co dziewczyny o tym sadzicie?
 
reklama
no wiec Ania-ATsonia napisała ze u nich wszystko ok, przeprowadzili sie i dlatego nie miała za wiele czasu, ale napisała ze zajrzy do nas...z maluszkiem tez wszystko ok
 
Ojej Anitko,a kiedys myslalam ze to ja pierwsza sie rozpakuje:-)
zreszta lutowki pisaly ze u nich rozpakowaly sie najpierw te mamusie po ktorych najmniej sie mozna bylo spodziewac,zycie...
Najwazniejsze ze mala przegonila normy i nawet jak wyskoczy z brzusia w 37 tc to bedzie w pelni sil i zdrowia.trzymam kciuki:tak:
 
hej, hej Dziewuszki :)tak jak obiecałam-melduję się- u nas wszystko ok, przeprowadzaliśmy sie przez weekend i nie miałam czasu nic napisac.Wielka "zamaracha", remont trwa, mąż w nowej pracy, ja u teściów, latam, sprzątam, gotuje, piorę, prasuję...FULL SERWIS :)jest spoko, Mały kopie a ja muszę jeszcze wybrać nowego lekarza, ktory poprowadzi nas do końca :)trzymajcie sie ciepło, a ja zasiadam do czytania "zaległości " :***
 
marzenka21 dzwon do lekarza-bedziesz spokojniejsza.No cóż muszę poruszyć pewnien delikatny temat...ale przeciez nic co ludzkie nie jest nam obce, prawda???no wiec....chyba zrobił mi sie...hemoroid...wiem wiem, okropieństwo...macie takie problemy, do lekarza z tym??? czy wywstarczy do apteki???
 
Napisałam przed chwilą smsa do katki2009 co tam u niej? bo miała dzisiaj iść do szpitala i odpisała mi "hej! Właściwie to niewiele wiem:( rano zrobili mi usg, potem ktg i tyle lekarzy widziałam. Mam nadzieję że jutro na obchodzie coś mi powiedzą. Pozdrawiamy mamo-dzidzia:)"
 
ATsonia, ja miałam ten problem jakoś 3 miesiące temu - i to na tyle już poważny, że poszłam do lekarza (bo w sumie nie byłam pewna co to jest) - przepisał mi tabletki i czopki, bo był już stan zapalny :-( bolesne to cholerstwo, że nie wiem... także ja bym radziła pójść do lekarza, nawet takiego "zwykłego", nie ginka
 
reklama
teraz ja zadam głupie pytanie:baffled:
:baffled:co to jest hemoroid? i jak się to poznaje? wiem ze to problem coś przy odbycie ale... nie wiem nic wiecej.. wiem też że wychodzą często po porodzie
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry