reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
a mnie grypa chyba lapie:szok::szok::szok:
Od wczoraj boli mnie gardlo i czuje sie jakos dziwnie,mam nadzieje ze szybko odpusci
 
reklama
też dziś wstałam z bolącym gardłem:-( a przecież nigdzie nie wychodze więc gdzie mam się zarazić? czyżby mąż coś przywlekł? tylko on chory nie jest..:-(
 
Dostałam smsa od katki2009
"Już tylko ktg mi robią i ciśnienie. Lekarze powiedzieli że najprawdopodobniej jutro wypis:) a moja dzidzia nie ma hipotrofi tylko poprostu jest mniejsza. Uff. Pozdrawiamy"
 
To dobra wiadomość. No właśnie, w sumie to takie czasowe pobyty w szpitalu wychodzą na dobre: pomierzą Dzidzię, pomonitorują porządnie, itd. a my (ja) się tak boimy jak lekarze o szpitalu mówią... Katka - cieszę się że u Ciebie OK, odezwij się jutro:tak:
 
Witajcie.
Kurcze jak ja dzisiaj sie fatalnie czuje :-(Mdli mnie i co chwila nad koszem siedze(ale nie wymiotuje w rezultacie) bo do kibelka daleko by bylo p schodach.. i załatwialam sie juz 3x :baffled: a do tego te ciagle krwawienie z nosa :crazy: Zatruc sie nie zatrułam wiec skad taka nagła zmiana samopoczucia?! Wczoraj tak swietnie sie czułam.. ahh i dodam ze po dluzszym siedzeniu badz chodzeniu boli mnie w dole prawdopodobnie kość łonowa :baffled: mam sie tym wszystkim martwic czy raczej uznac za normalke( jak wiekszosc lekarzy tutaj wszelakie dolegliwosci [uk])
 
ja miałam z tymi bólami krocza, kosci łonowej i kości ogonowej duze wcześniej problemy- ustapiło dopiero jak przestałam praktycznie chodzić, tzn jak dostałam przykaż leżenia:baffled:
 
A mnie niestety dopadło jestem przeziębiona na maksa ale sobie radzę najgorzej że mały mi się rozchorował całą noc gorączkował teraz mu przeszło ale nie ma kataru nie kaszle tylko ta gorączka oby jemu szybko przeszło trzymajcie się mamuśki i zdrowiejmy szybciutko.
 
KasiulkaW ehh to kuruj sie.. a goraczka to akurat dobry znak u malca bo wiesz ze organizm walczy :tak:
madzik_ mi lezenie pomaga na b. krotka mete a w nocy i podczas lezenia mnie pobolewa wiec spie z gruba poducha miedzy udami na co troszke psioczy mężu:wściekła/y::-)
..juz prawie 15 a mi nic nie przechodza dzisiejsze dolegliwosci:-(
 
reklama
Właśnie dostałam sms od Justyny:
"Jestem w szpitalu na obserwacji. Mam oczywiście dietę cukrzycową i do tego bez soli. U mnie na sali właśnie jedza dziewczyny mc donalda (współczuję jej tych widoków i zapachów...). Mam badania i może pon-wt wyjdę".
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry