reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
to jest żylak odbytu - powoduje krwawienie podczas wypróżniania, czasem jak jest duży "wychodzi" jakby trochę na zewnątrz
 
Hmmm...ale hemoroidy podobno strasznie bolą...a mnie nie boli nic, powiedziałabym ze "to" przeszkadza i ma sie świadomość ze to jest...no nic ide do rodzinnego niech cos przepisze...bo rozumiem ze to łatwo daje sie leczyc???
 
Hemoroidów nie trzeba leczyć jak nie bolą jednak jest to pewnien dyskonfort.
Coś na ten temat wiem bo niestety posiadam.:wściekła/y:
Wiem że po porodzie napewno już wyjdzie i będzie bolesny (ostatnim razem tak było i wtedy przepisane zostały mi czopki przeciwbólowe i przeciwzapalne.
Niekiedy hemoroidy się usuwa operacyjnie ale to już w takich przypadkach co powodują krwawienia w czasie wypróżniania i naprawdę przeszkadzają.
Idzie z nimi żyć ale wolałabym ich nie mieć.
Pozdrawiam
 
dzięki dziewczyny za odpowiedź. Hmm bym zauważyła że coś takiego jest no nie?? nasłuchałam się tylko ze po porodzie często jak ktoś nie miał to wychodzą z wysiłku. No cóż zobaczymy jak to będzie.
Życzę wyleczenia się
 
Anitka, ja także kciuki trzymam, wszystko będzie dobrze!!!




 
Wiecie co...byłam u lekarza i jedna wielka du...powiedział mi ze teraz to ja moge co najwyżej maścia smarowac i ze przy porodzie wyjdzie na dobre i jak juz bedzie mega wielki to dopiero mi wyjda...a ja myślałam ze przyjme jakies leki i ten cholerny hemoroid zniknie :((((
 
Aaaa to ja juz wiem o co chodzi,o matko.Moja znajoma po wizycie na kibelku czesto ma zaplakane oczy.Kiedys powiedziala ze po porodzie zanim sie zalatwi to musi sie sporo nacierpiec i naplakac.Pewnie ma hemoroidy...A w szpitalu 1 dziewczyna miala tak potworne zylaki na nogach po 1szej ciazy ze szok-ale na nogach-zwykla szczupla zgrabna dziewczyna ale nogi w fatalnym stanie:zawstydzona/y:
 
reklama
ATsonia współczuje :crazy:
A mnie znowu dopadło swędzenie pochwy ehhh :baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry