reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
może Mała tak się ułożyła, że Ciebie tam jakoś uciska? czy też kopie? i stąd ten ból tak wysoko...
 
reklama
ewelcia, super że wszystko ok :-) i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-)
 
A mnie dziś w nocy obudził ból brzucha. Ale zdecydowanie nie był to ból jak na okres, a poza tym był w górnej części brzucha, czyli zaraz pod piersiami do linii pępka :baffled: :confused:

Ten ból to może byc nacisk na żebra, ja jestem niewysoka i tak mam, po poprzedniej ciąży żebra bolały mnie jeszcze pół roku po porodzie tak mi mała opkopała, łobuzica
 
Ostatnia edycja:
Magda19lenka ja to mam podobnie z zaśnięciem :crazy: na każdym boku nie wygodnie :crazy: ja chyba aż do porodu się nie wyśpię :-p a po porodzie to też wątpię :-p
 
Magdalenka ja tez mam taki ból, myslałam ze to moze od leżenia, ale to chyba dlatego ze dzidzie rosną.
Okropny ból od razu pod żebrami:-( mnie bardziej na srodku i z prawej strony, czyli tam gdzie mój synek wypina swoją dupke.:-D
 
Hmm, bardzo możliwe, że Mała mnie kopie po żebrach, uciska mi też chyba żołądek bo od kilka dni mam ciągle lekką zgagę, a jem takie rzeczy, które raczej nie powinny jej powodować. Czyli chyba muszę się do tego bólu przyzwyczaić .... bo nic innego mi nie pozostaje. :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Agusia ja to generalnie z uśnięciem nie mam problemu, podkładam jaśka pod brzuch, bo mam wrażenie, że mi opada :-D a za chwilę śpię jak zabita, no tylko tej nocy z powodu bólu nie mogłam spać ....
 
katka moze i lepiej ze idziesz do szpitala,zrobia ci wszystkie badania i dzidzie beda kontrolowac.
Truda to super ze mala bryka,mam nadzieje ze juz nie dlugo wrocisz do domciu:-).

dziewczynki dzieki za zyczenia:-)
 
magdalenka a ile masz wzrostu? spory brzuszek?
ja mimo iz szczupla nie bylam to i tak mi brzuszek wywalil do przodu i nie poszedl w boki, wiec naciskac napewno naciska pod zebra..
a i niska jestem 165 i mam krótki tułów
 
Ostatnia edycja:
Hm, mam 170 cm, na początku stycznia ważyłam 72 kg, a teraz to nie wiem ile, a brzuszek czy mały czy duży to nie wiem, mam 105 cm w obwodzie, na linii pępka, nie wiem czy to dużo czy mało, bo ciężko tak, bez porównania się z kimś w realu :-) Przed ciążą raczej szczupła byłam, a brzuch zdecydowanie wypina się do przodu a nie na boki:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry