reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewelcia - jescze ja - wszystkiego najpiękniejszego! Fajnie, ze już jesteś z nami:-D
 
reklama
Ewelcia wszystkiego najlepszego ;-) żebyś już więcej nie leżała w szpitalu no chyba że do porodu :tak: życzenia zaległe ale szczere ;-)
 
A mnie dziś w nocy obudził ból brzucha. Ale zdecydowanie nie był to ból jak na okres, a poza tym był w górnej części brzucha, czyli zaraz pod piersiami do linii pępka :baffled: I w ogóle nie mogłam się w łóżku ułożyć, na lewym boku było źle, na prawym źle, na plecach źle, no ale w końcu jakimś cudem usnęłam. Teraz po przebudzeniu boli mnie tylko odrobinę i to z przerwami .... :confused::confused:
 
Dziewczyny mam wiadomość od Trudzi (wczorajszą):

"Czujemy się ok.miałam 2 USG jeszcze 1 mi zostało, jak narazie jest ok. i nie wiem kiedy wyjdziemy, jestem w Bizielu mam mieć podane jakieś leki, ale nie wiem jakie i kiedy, jak coś będę pisać"

Nie napisała po tej wiadomości już żadnej innej więc pewno jeszcze siedzi w tym szpitalu..

Ewelcia super, że wróciłaś już do Nas!:tak:
 
ja tez wczoraj dostałam smsa od Trudy
"Hej usg 3 razy ok dostaję nospe i luteine jak narazie ok mała ma 2,5 kg ale bryka ze szok chyba chce do domu jutro powinnam wiedziec kiedy wyjdziemy"

pisze dzis bo wczoraj juz nie miałam siły siedziec przed kompem
 
Dziewczyny mnie w srode lekarz wyslal do poradni patologi ciazy, ale nie ze wzgledu tego niewiadomo z kad plamienia, tylko z powodu ze brzusio coruni jest o tydzien w tyl za glowka i koscia udowa (niby tak dla pewnosci bo to moze byc wszystko ok) no a tam panie lekarki pobadaly, znow im nic nie wyszlo jedynie to ze jest 4 dni brzuszek w tyl. ale jedna pani spytala drugiej czy maja wolne miejsca na salach i ta powiedziala ze oczywiscie no i spytala mnie "no to co ma pani ochote polezec u nas 3 dni? pobadamy i pomoniturujemy dzidziusia" no wiec sie zgodzilam, mysle ze napewno mi nie zaszkodzi (co najwyzej umre z tesknoty, bo kto mnie bedzie w nocy w szpitalu przytulal?:-( ). pani doktor wypisala skierowanie na oddzial na PONIEDZIALEK. wiec jeszcze weekend w domciu, a potem idziemy sie badac. troche glupio bo zdrowa jestem zadnych objawow zagrazajacych w 32 tc dzidzia 1900g. no ale... no to powiadomilam marcoweczki, jesli moge prosic to jakis numer do ktorejs z was, to napisze smsa jak leci czas w szpitalu i czego sie tam dobadaja:tak:ps. bede w krakowie na kopernika (to tak dla zorientowanych)
 
Katka2009 trzymaj sie kochana ja ide w srodę do szpitala niby też maja mi badania porobic ale niestety nie powiedzieli ile dni będą mnie trzymać ja chętnie dałabym swój numer tylko i tak nie będę mogła wrazie co dziewczyn powiadomic
 
reklama
Katka podałam Tobie mój numer w wiadomości prywatnej :-) jak napiszesz to na pewno powiadomię wszytskie dziewczyny co tam u Ciebie :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry