reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hmm to sie troche przerazilam bo podczas 1 i 2 dnia miesiaczki zawsze mialam silne bole.Teraz jak trafilam do szpitala to tez poza twardym brzuchem mialam miesiaczkowe bole ale KTG nic nie wykazalo.To ja sie pytam jak silne musza byc bole porodowe zeby KTG je wykazalo?Ehh.Moze mam niski prog bolu.Mam nadzieje ze zdaza z tym cc zanim doswiadcze bolow porodowych.
Z innej beczki-mam zaparcia (chyba stres szpitalny je spotegowal) i zaczelo mi...gruchotac w kroczu.Ki diabel,mam nadzieje ze sie nie posypie:-D
 
reklama
Ja tylko chciałam dodać co do ktg do samego końca czyli do wyjscia mojego synka przy porodzie ktg nie zapisało ani jednego skurczu a lekarz kapnoł sie że rodzę jak na siłę chciałam do ubikacji bo mi sie kupke chciało(przy porodzie przedwczesnym nie robili lewatywy)a oni cały czas mówili ze skurczy brak sugerując się zapisem ktg:tak:
 
magmil czy wiedziałam chyba nie:rofl2: pobolewał mnie brzuch jak na miesiączkę i było to regularne ale oni nie słuchali z przyjaciółka byłam na telefonie jak jej mówiłam że mnie tak pobolewa to mi powiedziała że to dopiero początek i później się zacznie ale to później nie nastąpiło bo za pół godziny mój mały chłopczyk był już na swiecie koleżanka prze telefon usłyszała jak on płacze i nie mogła uwierzyć,zresztą jak wszyscy na oddziale porodowym :-)
 
Maniulka, niesamowite. Z jednej strony można pozazdrościc, a w drugiej strony jak lekarze mogli nie zauważyc np ze masz coraz większe rozwarcie. Przecież ono przez skurcze się robi.
 
magmil masz racje tylko nikt nie wpadł na to żeby sprawdzić czy rozwarcie sie robi sprawdzili tylko jak mnie tam położyli było 1,5 cm czyli tyle ile przez ostatnie tygodnie ciąży a później nikt nie sprawdzał bo kto by przypuszczał że pierworódka bez bóli i zapisu ktg urodzi tak szybko :-)oj żeby i tym razem tak się trafiło(poszczęsciło):tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry