reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Co prawda poród (i ciąża) jest jeszcze przede mną ale mam nadzieję że pomogę ;) Do niedawna cesarka kojarzyła mi się tylko negatywnie, ale zmieniłam zdanie. Moja przyjaciółka Beata urodziła śliczną córeczkę 4 miesiące temu, niestety przez cesarskie cięcie. Tydzień temu byłyśmy razem na basenie i muszę powiedzieć że byłam bardzo zdziwiona - blizna była malutka, w ogóle nie było jej widać spod kostiumu!
 
reklama
czesc, ja mialam cesarke przy moim pierwszym maluszku i szczerze powiem, ze treaz nie wyobrazam sobie zeby urodzic inaczej, juz powiedzialam mojej prowadzacej, ze chce miec cesarke; niedlugo bede wiedziec kiedy bede ja miala i chociaz rana rzeczywiscie boli przez pare pierwszych dni strasznie to i tak pewnie to jest lepsze niz porod naturalny, a co do blizny to jest malutka i w bikini nawet jej nie widac
 
Trotylia więc mocno trzymam kciuki za jutro!!!

Ja jeszcze w domku, chociaż skurcze są coraz mocniejsze i dłuższe to strasznie nieregularne...jeszcze troszkę poczekam ale pewnie do wieczorka zląduję w szpitalu choćby po to żeby upewnić się że z Niunią wszystko w porządku. Chyba że zbiera siły przed wielką podróżą i to dlatego ciut mniej się rusza...
 
info od magda19lenki:
Malgosia przyszla na swiat silami natury dzis o 16.00 wazy 3850 ma 58cm jestem zmeczona


wielkie gratulacje!!
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry