reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum ciążowe-dolegliwości,porody,ciąża przenoszona,cesarka,wieści i nieobecności

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mi minął dzisiaj byłam na ktg ale nic nie wykazało. Jednym słowem kichaaaaa. Nie mam juz sily ani ochoty na nic a tym bardziej na pisanie innym ze nie nie urodzilam jeszcze....grrr ;-)
 
Ostatnia edycja:
Teraz kolej na moje stęki i żale :zawstydzona/y: Jestem właśnie po ostatniej wizycie u prowadzącego, 1 kwietnia jeżeli Tosiek nie zdecyduje się opuścić matczynego łona, mam się stawić w szpitalu na patologii ciąży, i tam pod nadzorem będziemy próbowali różnymi metodami wygonić maluszka z brzuszka :-D Antoś waży 3880 więc jest spory, ale cały czas rośnie (ja zresztą też :zawstydzona/y:) Czekamy już z moim Nunim wytęsknieni bardzo i zniecierpliwieni, z drugiej strony wiedząc że małemu jest po prostu dobrze i nic złego się mu nie dzieje...czy jest coś ważniejszego niż szczęście naszych pociech?
 
Każdy dzień tak niesamowicie się ciąąąągnie!!!!!:-(

A ze spaniem też mam problem, bo chyba więcej nie śpię wędrując do toalety i przewracając się z boku na bok... czasem to aż jestem zła bo nie mogę spać..wrrr
 
Witajcie mamuśki, chciałam się pochwalić, że 25 marca o 14:30 urodziłam mojego synka WIKTORKA:)
Waga 3960, długość 57.
Poród siłami natury:)
Już jesteśmy w domu.
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa:) jestem w 25 tyg ciąży planuje rodzic w klinice w Bielsku w Esculapie mogłybyscie mi powiedziec czy zrobia mi tam cc na życzenie?? bardzo bym chciala i ile to kosztuje ?wogole jak tam jest jeżeli wiecie cos na ten temat to bardzo prosze o odpowiedz z góey dzieki Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry